Як просто поглинати вологу та вбивати плісняву

Збір коштів на потреби армії України
10.11.2022

Як просто поглинати вологу та вбивати плісняву

В осінньо-зимовий сезон в будинку може накопичуватися конденсат, який загрожує поширенням цвілі. Відкладення грибка можуть утворитися в різних місцях і кімнатах. Тому краще запобігти цій проблемі.

Цвіль

Як пише видання Express, пліснява може виробляти алергени, подразники, а іноді й токсичні речовини, потенційно небезпечні при вдиханні. Але один простий лайфхак запобігає утворенню грибка. Все, що вам знадобиться, це брусок крейди та олія гвоздики.

@miseenplace_au Keep Mould Away🦠 #cleantok #cleaningtiktok #cleaning #mouldremoval #lifehack #cleaninghacks #diyhacks #fyp #foryou #foryoupage #xybca ♬ dance(256762) – TimTaj

Так, австралійська блогерка TikTok Аніта Біргес поділилася простим способом запобігання цвілі, особливо у спальні. У спальні може бути волого, оскільки волога накопичується під час сну, або через неякісні стіни і вікна без потрібної ізоляції. Грибок може почати утворюватися не лише на стінах спальні, а й у шафах чи навіть у ящиках комода.

Маленький лайфхак для захисту від плісняви добре поглинає зайву вологу. Більше того, цей трюк дуже простий.

Що потрібно робити

  • Нанесіть 2-3 краплі гвоздикової олії на брусок крейди.
  • Відправте крейду у місці, де потенційно може утворитися пліснява, наприклад, у ящик комода.

Як бачите, крейда стане в нагоді не тільки для малювання з дітьми. Цей абсорбувальний матеріал також відмінно підходить для поглинання надлишкової вологи в повітрі. Тоді як гвоздична олія запобігає повторній появі плісняви, оскільки має протигрибкові властивості.

Джерело: https://telegraf.com.ua/

, , , , переглядів: 1 016

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *