Як прибрати нагар на підошві праски

Збір коштів на потреби армії України
19.05.2023

Якщо на підошві праски з’явився нагар, він може зіпсувати річ, залишившись на ній. Особливо якщо річ світла, то нерідко потім її вже не врятувати. А щоб не занапастити улюблену білу сорочку, цього нагару потрібно в терміновому порядку позбутися!

А якщо під рукою, як це зазвичай буває, немає спеціального засобу? Нічого страшного, очистити підошву праски можна за допомогою однієї маленької хитрості.

нагар на підошві праски

Вам знадобиться:

  • аспірин або парацетамол;
  • ганчірочка;
  • пінцет

Що треба зробити з праскою

Для початку потрібно розігріти підошву праски. Для цього включаємо праску на максимальну температуру і чекаємо, поки вона нагріється. Якщо у вас увімкнена автоматична подача пари, її необхідно відключити! По-перше, пара може обпекти вас, а по-друге, підошва має бути сухою.

Через те, що таблетка досить маленька, а гаряча підошва праски, то найкраще буде скористатися пінцетом. Затискаємо ним таблетку та натираємо нею підошву.

Аспірин або парацетамол розчиняються на розігрітій підошві, розчиняючи разом із собою і нагар. Обидва засоби працюють однаково добре. Нагар, що розчинився, просто прибираємо ганчірочкою, таким чином зчищаємо його весь і отримуємо чистеньку праску. Ось і вся хитрість!

Під час процедури варто відчинити вікна, а потім добре провітрити приміщення.

Джерело: https://ukr.media/

, , , , переглядів: 247

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *