Як прибрати сморід з холодильника

Збір коштів на потреби армії України
25.03.2023

Рано чи пізно будь-яка господиня стикається з тим, що в холодильнику з’являється неприємний запах. Навіть в новій сучасній техніці з плином часу продукти починають просочуватися невідомом сморідом. Давайте розбиратися, чому запах в холодильнику взагалі з’явився, і як його позбутися.

сморід

Чому в холодильнику з’явився неприємний запах

Неприємний запах в холодильнику виникає, коли в ньому змішуються аромати різних продуктів і страв.

Є багато народних і магазинних засобів, щоб усунути неприємний запах в холодильнику. Але для початку почніть дотримуватися кількох правил:

  • всі продукти важливо зберігати в щільно закритих упаковках і контейнерах, щоб вони не віддавали свій запах;
  • якщо щось розлилося в холодильнику, то необхідно якомога швидше очистити це місце.
  • не використовуйте для зберігання продуктів в холодильнику одноразові тонкі пакетики. Вони ніяк не допоможуть в поширенні неприємного запаху, а продукти в них часто “задихаються”.

Постійне дотримання цих нехитрих правил вже позбавить вас від зайвого клопоту. Неприємний запах в холодильнику не з’являтиметься.

Навіщо класти мокру газету в холодильник – перевірений бабусин метод

Люди зіткнулися з появою неприємного запаху в холодильнику буквально відразу після того, як подібна техніка увійшла в експлуатацію. Тоді ж досвідчені господині придумали спосіб, як позбутися трупного запаху в холодильнику. Для цього знадобляться газети.

Просто зімніть з газетних листів нещільні грудки, збризніть їх водою і помістіть в холодильник. Газетний папір прекрасно вбирає в себе всі запахи. Чим більше газет – тим менше сморіду в холодильнику.

Джерело: https://patrioty.org.ua/

, , , переглядів: 166

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *