Як прибрати запах поту? Лайфхак без дезодоранту

Збір коштів на потреби армії України
09.02.2022

Як прибрати запах поту? Лайфхак без дезодоранту

Звичайні дезодоранти часто містять алюміній, що шкодить шкірі і здоров’ю. Однак від запаху поту під пахвами можна позбутися і без нього – використовуючи тонік для обличчя з гліколевою кислотою.

Цим простим, але ефективним лайфхаком поділилася в TikTok дівчина-біохімік.

Гліколевий тонік використовується для догляду за шкірою обличчя, так як активна речовина відлущує шкіру і розкриває пори. В результаті обличчя краще очищається і стає гладким і сяючим.

Однак його можна використовувати і по-іншому – блогер пропонує просто протирати пахви таким тоніком, щоб позбутися від запаху поту на весь день. Його плюс також в тому, що гліколева кислота не блокує потовиділення, а очищає шкіру і позбавляє її від бактерій, які як раз і створюють неприємний запах.

При цьому обов’язково спочатку перевірте свою реакцію на тонік на згині ліктя, а ще краще порадитися з дерматологом. Якщо ніякої реакції немає, можна почати протирати пахви тоніком, трохи розведеним водою.

Блогер не радить використовувати чисту гліколеву кислоту, так як можна отримати опік шкіри. Також краще вибирати засіб з меншим відсотком кислоти.

, , переглядів: 6 303

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *