Як приготувати хрустку картоплю

Збір коштів на потреби армії України
10.05.2023

У процесі приготування апетитної смаженої картоплі легко припуститися неочевидних помилок, які зіпсують страву. Тому важливо дотримуватися певних правил, здатних допомогти приготувати апетитну та хрумку картоплю, яка однозначно не пригорить.

хрустка картопля

5 хитрощів від кухарів

Шинкуйте картоплю правильно

Від форми картоплі багато в чому залежатиме якість та ступінь прожарювання. Тому найактуальнішою є форма соломки середньої товщини. Це забезпечує хрумку скоринку і приємну на смак м’якоть.

Вода

Не всі хочуть зайвих складнощів у процесі приготування цієї страви, проте деякі з них просто необхідні. Наприклад, не варто лінуватися замочувати картоплю перед смаженням. 20 хвилин буде цілком достатньо для того, щоб коренеплід став хрустким та смачним.

Паперовий рушник

А ось зайва волога може зіпсувати нашу страву, тому варто просушити продукт перед термічною обробкою. Найкраще з цим завданням впорається паперовий рушник.

Вибір посуду

Не кожна сковорідка підходить для смаження картоплі. Насамперед варто переконатися в тому, що на посуді немає сколів та тріщин, інакше коренеплід прилипатиме до поверхні. Якщо сковорідка з антипригарним покриттям, важливо переконатися в цілісності шару. Вибирати найкраще якісний виріб, у якого достатньо об’ємні стінки та дно.

Небезпека перемішування

Перемішування повинне забезпечити приготування страви без пригоряння, проте через це картопля може втратити свою форму. Натомість сковорідку краще періодично добре трясти. Саме так “перемішують” смажену картоплю професійні кухарі.

Джерело: https://pixelinform.com/

, , , , переглядів: 285

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *