Як рівнянам скористатись програмою “Доступні ліки”

Збір коштів на потреби армії України
20.12.2021

Як рівнянам скористатись програмою “Доступні ліки”

Безоплатно або з незначною доплатою – так отримати ліки може кожна особа, що страждає на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму, діабету ІІ типу, нецукровий діабет, розлади психіки та поведінки чи епілепсію!

-Програма реімбурсації, що діє в Україні, в тому числі і місті Рівному, дає змогу отримати лікарські засоби за е-рецептом у будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ, – зазначає начальник управління охорони здоров’я Віктор Іськів. – Ліки можна отримати без прив’язки до місцевості, де цей рецепт був виданий, чи місця проживання пацієнта. Наприклад, якщо е-рецепт виписали у Рівному то лікарські засоби можна отримати у Києві.

Нагадуємо алгоритм дій рівнян, які звернулись в аптеку за «Доступними ліками» 💊маючи електронний рецепт📱

1⃣ Щоб отримати «Доступні ліки», потрібно повідомити працівникові аптеки 16-значний номер рецепта будь-яким доступним для вас шляхом: продиктувати усно, надати роздруковану інформаційну пам’ятку, надати записку із виписаним на неї номером рецепта, показати увімкнений екран свого телефону з відкритим смс-повідомленням тощо.

2⃣ Фармацевт пропонує пацієнту наявні лікарські засоби на вибір – спочатку безоплатні, а потім з доплатою.

3⃣ Далі пацієнту потрібно переконатись: 💊 чи є в наявності саме те торговельне найменування лікарського засобу і виробництва, яке бажає отримати пацієнт? 💊 чи кількість лікарського засобу запропонована в повному обсязі? 💊 чи буде доплата за обраний лікарський засіб і в якому розмірі? 💊 якщо так, чи згоден пацієнт доплачувати таку суму? Важливо ❗ Якщо відповідь на одне або декілька запитань наведених вище «ні», то пацієнт не повинен називати або показувати фармацевту 4-значний код підтвердження.

4⃣ У разі, якщо пацієнта все влаштовує, він називає код підтвердження, якщо необхідно, здійснює доплату, а фармацевтичний працівник накладає електронний підпис. Все, рецепт погашено. Після цього пацієнт отримує призначені ліки.

5⃣ Якщо у даній аптеці немає саме того лікарського засобу, який бажає отримати пацієнт, він не називає код підтвердження рецепта, і має змогу звернутися до іншої аптеки. Або замовити той лікарських засіб, який відсутній в аптеці у момент звернення пацієнта.

🟩 Пацієнт без мобільного телефону може також отримати е-рецепт на “Доступні ліки”за посиланням 👉 https://cutt.ly/SYLzxkt

 

переглядів: 865

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *