Як рівняни організовують дозвілля своїх дітей під час літніх канікул? [ОПИТУВАННЯ]

Збір коштів на потреби армії України
12.06.2017

Позаду довгий навчальний рік, контрольні, останній дзвоник. Для дітей наступили канікули, але якщо для них це відпочинок і веселощі, то для батьків справжньою проблемою є необхідність чимось їх зайняти. Отож, ми поцікавились як рівняни розважають своїх дітей на літніх канікулах.

Олена Дорофєєва (режисер, ведуча урочистих подій)

 

 

  • Традиційно літні канікули у нас розпочинаються походом в кінотеатр, парк відпочинку на атракціони, та куштуванням піци і суші. Також щороку ми відвідуємо літні Карпати. І любимо подорожувати Польщею. Приймаємо участь у рівненських концертах, які проходять на літніх естрадах міста. Ну і звичайно без моря наші канікули не обходяться.

Руслан Алексіюк (ведучий рівненської «Ліги Сміху», голова журі Чемпіонату «КРОК» Заступник директора РЕТК НУВГП, керівник у студії “Обріз-продакшн”)

 

 

  • Ми намагаємось створювати в сім’ї традиції літньої пори. По перше – вже три роки поспіль мої діти у червні відвідують спеціалізований англомовний табір. У липні – традиційно бодай на тиждень дружина з дітьми вирушають на море. Ну а в серпні, обов’язковий набіг до дідуся та бабусі на два тижні. Залишок часу мої нащадки проводять виїдаючи плоди присадибної ділянки та мій мозок, супутньо – мордують пса, сусідських котів та як справжні потомки козаків – ходять “запорожцями” в гості до друзів. Останні тижні у нас традиційно “ударно-відпочивальні”. Ми відвідуємо все, атракціони, дійства, майстер-класи… Все для того, щоб вони потомились від відпочинку і сприйняли школу – як спасіння!
, , переглядів: 1 205

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *