Як рівнянин США підкоряв

Збір коштів на потреби армії України
25.05.2016

Як рівнянин США підкоряв

Рівненському комп`ютернику довелося побувати у Сполучених Штатах Америки.

Віктор Малафей жив у місті Сан Хосе, штат Каліфорнія, працював у фірмі Cisco, яка розташовується у Кремнієвій долині. Долина нагадує велику агломерацію, яка складається з менших містечок поряд з легендарним містом Сан-Франциско. Перебування там, справило на рівнянина велике враження. Свої «дорожні замітки» чоловік виклав у власному персональному блозі. З коротким змістом його посту «РУМ» пропонує ознайомитися і вам.


 

Дороги

Велике враження на Віктора справили американські дороги, з чіткою розміткою і чудовим покриттям:

«І взагалі дороги тут дуже якісно зроблені. Ти завжди рухаєшся так, що нікому не заважаєш, не потрібно нікому ніде поступатися, нікого не треба пропускати. Преш в своїй лінії вперед і все. Обмеження на фрівеях до 65 миль на годину, хоча учасники руху дуже часто порушують саме це обмеження. А ти маєш рухатись разом зі всім потоком, бо створиш аварійну ситуацію. Для недосвідченого водія може бути трохи шоком постійно їхати 100+ км/год в колонах по 4-6 рядів».

Люди

Найперше, що Вікторові кинулося в очі, це велике розмаїття культур, найперше – азіатів, яких в світових ІТ-компаніях завжди багато.  Американці вирізняються своєю вихованістю:

«Всі люди вкрай привітні. От наступиш комусь на ногу, а цей чоловік перед тобою вибачається. Всі тобі посміхаються, вітаються, питають як справи. Як дізнаються, що з України, то проявляють зацікавленість. Взагалі навколо всі виховані і чемні. Завжди відчиняють перед тобою двері, дають дорогу і завжди посміхаються».


Їжа

У ресторанах завжди багато черги. Розмаїття страв і цін теж великі. Як і великі обсяги порцій:

«Порції тут просто гігантські! Я завжди просив коробочку, щоб забрати те, що не доїдав (десь добру половину) з собою. Оцією їжею в більшості випадків або вечеряв, або урізноманітнював сніданок».


Робота

Праця в Cisco суттєво не відрізняється від праці у великих компаніях. Цікаво, що американці намагаються багато і працювати до третьої години дня, щоб потім не потрапити у затори,  й швидко доїхати додому. Також у Віктор зробив цікаві висновки:

«У мене взагалі склалось враження, що незважаючи на прекрасні умови праці в офісах, тут не люблять робоче місце і роботу взагалі».


Друзі

Теплий прийом рівненському комп`ютернику влаштували його друзі, які перебралися жити в США кілька місяців тому.

Усі фото:http://york.rv.ua/


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Геній нашого часу

 

Музейні гостини: коротка історія рівненського свята


Вчені вияснили чому море має запах

, , , переглядів: 1 019

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *