Як схуднути до літа: корисні поради

Збір коштів на потреби армії України
06.03.2020

Як схуднути до літа: корисні поради

Для успішного схуднення саме головне – це регулярність і стабільність занять.

Методики тренувань

Велику увагу варто приділити звичкам до і після тренувань. Приміром, деякі займаються і після цього починають їсти солодку їжу, або випивають солодкі напої/енергетики. Таким чином нівелюється весь ефект і тіло перестає спалювати власні калорії. Проте, це не означає, що їсти та пити не можна. Навіть, навпаки, під час тренувань і після потрібно пити багато води і варто зробити невеличкий перекус для відновлення сил. Також важливим після тренування є збереження активності. Дуже часто наш мозок обманює нас і після тренування, так і хочеться лягти на диван і більше нічого не робити, таким чином зберігаючи енергію, а це означає, що користь таке тренування також не принесе.

Значення інтенсивності

Насправді багато що залежить не стільки від кількості тренувань на тиждень  скільки він якості, зокрема від інтенсивності тренувань. Основною метою, яку ви досягаєте інтенсивними тренуваннями, є запуск відновлювальних процесів в організмі:

⦁        м’язи під стресом вимагають додаткового постачання;

⦁        активізуються рух рідин;

⦁        суглоби та зв’язки відновлюються.

Загалом, тіло починає працювати активніше та окремі його частини вимагають до себе, скажімо так, додаткової уваги. Саме тому організм активно витрачає і використовується власні ресурси, в тому числі й енергетичні. Коли мова йде про енергію, то тут, звичайно, мається на увазі головне енергетичне депо — жирові тканини.

Кількість тренувань

В ідеальному варіанті тренування для схуднення проводяться близько п’яти разів на тиждень, тобто повинно бути не багато днів відпочинку, а в основному тіло перебуває в інтенсивній роботі та активно діє протягом усього тижня. Однак, для нетренованого організму слід обирати інші варіанти та поступово додавати додаткові дні.

Цікавою методикою є чергування важких і легких тренувань протягом тижня, що дозволяє дотримуватися щільного графіка, але не виснажувати організм.

Починають з двох-трьох тренувань протягом тижня і після цього додають по одному дню для того щоб через 8-12 тижнів вийти на 5 або навіть більше занять в тиждень.

На початковому етапі вільні дні теж потрібно заповнювати активністю, але тільки доступною. Наприклад, можна більше ходити на прогулянки або займатися фізичною активністю, яка дозволяє підтримувати тонус.

, переглядів: 723

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *