Як швидко приховати відросле коріння волосся: корисні лайфхаки

Збір коштів на потреби армії України
15.01.2020

Як швидко приховати відросле коріння волосся: корисні лайфхаки

Якщо з якихось причин ви пропустили візит в салон (ну відомо з яких – на вулиці холодно, і хочеться сидіти в кав`ярні і пити гарячу каву, а не стояти в пробці, їдучи в інший кінець міста (чомусь всі хороші стилісти завжди в іншому кінці міста!)… Так от, ви пропустили візит до перукаря, а коріння дуже очевидно відросло. Є способи швидко врятувати ситуацію:

Тонуючі спреї або бальзами

Спрей наноситься прямо на корені, що неймовірно просто і зручно. І зафарбовує все!. Але тримається тільки до першого миття шампунем. Якщо хочеться чогось більш стійкого, зверніть увагу на бальзами. Наносити їх трохи складніше (найкраще – за допомогою кисті), але і тримаються вони на порядок довше.

Об’єм біля коріння

Можна сховати “рідний” колір волосся – створити додатковий об`єм біля коріння і текстуру по довжині. Для цього підійде сухий шампунь або пудра для волосся, а також стайлінгова праска – для текстурування. Якщо немає ну зовсім нічого з стайлінгу, то просто помийте голову. Волосся трохи підніметься, якраз, щоб приховати всі нюанси.

Зміщення пробору

Якщо ви завжди носите волосся на один пробір, в місці проділу воно стає трохи більш плоским, а відросле коріння – набагато помітнішим. Тому, якщо заважають відрослі корені, можна просто змінити укладку – поміняти одну сторону на іншу, зробити проділ хрест-навхрест або взагалі сформувати на голові творчий безлад. Іноді це тільки на користь!

Взагалі без пробору

Приберіть волосся назад. Заплетіть косу (але одну і тільки одну), зробіть пучок або зав’яжіть модні “вузли”. Головне, щоб в укладанні не було проборів.

Взагалі не переймайтеся

Зараз модно носити волосся з коренями іншого відтінку. Якщо можна Кім Кардаш`ян, можна і нам! Менше турбуйтеся про ідеальність.

, , , переглядів: 2 245

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *