Як швидко відмити скло від скотчу

Збір коштів на потреби армії України
07.06.2022

Як швидко відмити скло від скотчу

Відклеїти та зчистити скотч зі скла можна за допомогою підручних засобів.

Скотч – просто незамінний помічник у побуті, що може склеїти та скріпити багато речей. Але саме завдяки своїй суперклейкій здатності скотч так само складно зняти після використання.

Наприклад, під час обстрілів рекомендується обклеювати вікна, щоб уникнути битих шибок та травм від ударної хвилі. Але коли настає час видалити клейку стрічку зі скла, у багатьох людей виникають труднощі, тому що скотч залишає липкі та негарні сліди.

Відмити скотч від скла допоможуть підручні засоби. Як це зробити – дізнайтесь у нашій статті.

Сода

2 ст. ложки соди розведіть водою до стану кашки. Змочіть губку та протріть сліди скотчу на склі. А потім очищене скло протріть звичайною водою.

Ластик

Звичайна шкільна гумка непогано прибирає липкі залишки скотчу зі скла. Але для цього доведеться додати чимало зусиль та часу.

Рослинна олія

Змочіть ватний диск в олії і потріть ним клейові сліди на вікні. Залишіть на 10-20 хвилин, щоб олія розм’якшила клей. А потім витріть скотч губкою.

Розчинник

Перед початком краще відчинити вікно, тому що агресивна рідина має різкий запах. Змочіть серветку в ацетоні чи бензині та протріть скло зі знятим скотчем. Потім іще раз обробіть місце від скотчу водою.

Нашатирний спирт

Перед початком роботи вдягніть рукавички та відкрийте вікна, оскільки ця рідина агресивна та їдка. Змочіть губку нашатирем і відмийте залишки скотчу. До речі, нашатирний спирт добре відмиває пластикові рами.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

переглядів: 3 101

Кількість коментарів: 2
  1. “Як швидко відмити скотч від скла”, а може навпаки, Як швидко відмити СКЛО від СКОТЧУ?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *