Як справлятися з тривогою через пандемію? Сім практичних порад

Збір коштів на потреби армії України
02.04.2021

Як справлятися з тривогою через пандемію? Сім практичних порад

Небагато подій у сучасній історії завдало стільки шкоди емоційному здоров’ю людей по всьому світу, зокрема і в Рівненській області, як пандемія COVID-19. Постійна загроза заразитися цією небезпечною хворобою, побоювання за своїх рідних, ізоляція, а також пов’язані з цим переживання неабияк вплинули на життя усіх верств населення. Від початку пандемії на сайті jw.org публікується корисна інформація про те, як зберігати спокій та дбати про своє здоров’я. Зокрема, на ньому розміщено коротке відео «Епідемія. Прості поради на складні часи». У ньому наводяться практичні поради, які допоможуть сім’ям справлятися з впливом пандемії емоційно, а також духовно.

Гунько Дмитро місцевий речник Свідків Єгови у Рівненській області говорить: «Через пандемію багато хто, в тому числі в Рівненській області, і стикнувся з відчуттям, наче втратив контроль над своїм життям. Інформація на сайті jw.org допомагає людям різного віку та походження успішно справлятися зі своїми емоціями та труднощами, оскільки ґрунтується на Біблії, мудрість та практичність якої перевірена часом».

На сайті jw.org, що перекладений більш ніж 1000 мов, можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання і дізнатись про чудове майбутнє, описане в Біблії. Якщо ви не маєте Біблії, її можна безкоштовно завантажити або ж читати онлайн на згаданому інтернет-ресурсі. Для цього не потрібно реєструватись чи вказувати свої персональні дані.

Сім корисних посилань на сайт jw.org:

Епідемія. Прості поради на складні часи

Як долати втому від пандемії

Як пережити ізоляцію?

Чи Біблія може допомогти мені подолати пригнічення?

Коли чоловік відчуває тривогу

Домашнє насильство. Як себе захистити?

Що Біблія каже про пандемії?

, переглядів: 643

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *