Як стати ідеальним пасажиром під час подорожі

Збір коштів на потреби армії України
24.05.2022

Як стати ідеальним пасажиром під час подорожі

Щоб водієві було комфортно за кермом у дорозі, важливо, щоб пасажири поводилися правильно.

Часто, вирушаючи у дорогу, ми навіть не замислюємося, що безпека в дорозі багато в чому залежить не лише від досвіду та самопочуття водія, а й від його душевного стану.

Той, хто сидить на пасажирському сидінні, здатний подарувати людині за кермом як комфортний стан і гарний настрій, так і вивести із себе, відволікаючи та дратуючи. Отже пасажир автоматично стає учасником руху, нехай і непрямим у певному сенсі.

Насправді стати ідеальним пасажиром не так вже й складно. Перегляньте наші поради та приміряйте їх на себе. І пам’ятайте, що від вас залежить безпека.

Як правильно поводитися в дорозі з водієм: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Головність

Очевидне правило, яке багато хто порушує: у машині головний – водій. Його слід беззастережно слухатися, не сперечатися і не відволікати від основної функції у дорозі. А якщо ви з чимось категорично не погоджуєтесь, краще обговорити це до або після поїздки.

  • Лайфхак 2. Ремені безпеки

Водій – не нянька, йому й так є про що подумати перед поїздкою. Так що, сідаючи в авто, не забувайте пристебнутись без зайвих нагадувань, а тим більше – суперечок.

  • Лайфхак 3. Музика

У дорозі важливо, щоб саме водій мав комфортний настрій, а тому без дозволу не включайте і не перемикайте музику чи частоту. Ви можете послухати радіо в інший час та в іншому місці.

  • Лайфхак 4. Розмова

Важливо вловити, наскільки доречною є розмова, питання, суперечки під час дороги. Якщо водієві нудно – його можна розважати приємною бесідою. Але якщо він втомився або роздратований – вам краще помовчати, а балаканину перенести на інший час.

  • Лайфхак 5. Чистота

У машині підтримуйте порядок, не смітіть і тим більше нічого не викидайте на дорогу під час руху. Також не їжте та не куріть без дозволу водія.

  • Лайфхак 6. Вологість

Не зайвим буде нагадати, що за сирої та дощової погоди в машину слід сідати, по можливості витерши і обтрусивши ноги, капелюх, парасольку, якщо вони мокрі та брудні. Ви не тільки знизите кількість бруду в салоні, але й зменшите запотівання вікон через високу вологість.

  • Лайфхак 7. Штурман

Багатьом водіям простіше та веселіше, якщо в незнайомому місці пасажир бере посильну участь під час руху, стежить за дорогою, підказує знаки та напрямок руху, дивиться, де можна припаркуватися тощо. Але при цьому не відволікає на сторонні події.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

 

 

 

переглядів: 264

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *