Як уберегти авто від крадіжки коліс

Збір коштів на потреби армії України
23.05.2022

Як уберегти авто від крадіжки коліс

Є кілька способів зберегти колеса цілими.

Авто для одних – засіб пересування, а для інших – розкіш. І виявити якось вранці свою машину “розбутою” – абсолютно нерадісна подія як для одних, так і для інших.

Як можна захистити машину від крадіжки коліс? Які методи проти злодіїв практикують автолюбителі? Що зробити, щоб не потрапити до категорії жертв злочинців? Дізнайтесь у нашій статті.

Стоянка, що охороняється

Тут уже вам вибирати – розщедритися на нормальну стоянку для свого авто і натомість придбати гарантію його безпеки або ж не спати ночами, дослухаючись кожного шарудіння під вікном. Адже крім коліс на паркувальному майданчику, що охороняється, у машини будуть цілі й фари, і шибки, та й саму машину не викрадуть.

Сигналізація

Багато сучасних систем сигналізації налаштовані не тільки на удари та спробу відчинити дверцята авто, а й на кут нахилу машини. Тож якщо відкручуватимуть болти, це почують усі навколо. Важливо лише правильно відрегулювати чутливий датчик, щоб він не спрацьовував від найменшого вітерця.

Секретка на колесо

Це секретне кріплення у вигляді болтів або гайок з унікальною формою головки. Видів дуже багато. Замість стандартних болтів господарі машин ставлять по 1-2 секретки на кожне колесо, що рятує від крадіжки. Адже викрутити такий болт можна лише спеціальним ключем, що надається в комплекті.

Паркування

Намагайтеся ставити машину щільніше до високого бордюру. У цьому випадку в автозлодія значно знижуються шанси вкрасти всі чотири колеса, тому що високий поріг не дасть можливості підставити під днище домкрат. А некомплект коліс коштує набагато дешевше і навряд чи зацікавить.

Камери

Якщо є необхідність на певний час залишити автомобіль, паркуйтеся у добре освітлюваному місці біля офісних будівель та магазинів – там напевно є камери спостереження. Такі місця злодіям не до душі, адже знайти вкрадені колеса набагато легше.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

 

 

 

 

переглядів: 273

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *