Як вдало пофотографувати вашого котика для Instagram

Збір коштів на потреби армії України
10.01.2021

Як вдало пофотографувати вашого котика для Instagram

Ваш кіт, безумовно, заслуговує на славу. Нехай не всесвітню, а хоча б місцеву, локальну. На дворі XXI століття — століття технічного прогресу і великих можливостей. Ще якихось тридцять років тому стати знаменитістю можна було, випустивши який-небудь зубодробильний хіт або зігравши головну роль у касовому фільмі. А сьогодні світом правлять соціальні мережі. Виклали у мережу якусь кумедну фотку, стане ця фотка вірусною — і спочивайте спокійно на лаврах, купайтеся в променях слави. А заодно і збирайте дивіденди, інформує Ukr.Media.

Не хочете стати зіркою інтернету самі — можна просунути в соціальних мережах свого домашнього вихованця. І починати слід саме з фотографій — вони повинні привертати увагу, бути яскравими, незвичайними, чіпляти користувачів за живе. Не радимо рухатися по банальному і второваному шляху. Він же — шлях найменшого опору. Тобто берете смартфон, включаєте камеру і, що називається, клацаєте. Лайки ви, звичайно, зберете. Але це будуть “лайки ввічливості” — від ваших друзів або тих, з ким близько спілкуєтеся. Але бажання перепостити такі фотки навряд чи у когось виникне. Тим часом вже склалася аксіома: чим більше репостів, тим вище шанси на успіх.

Що робити?

Можна звернутися до послуг професійних майстрів. Вони приїдуть до вас додому, виконають професійну фотосесію. Само собою, послуга зовсім не безкоштовна. Але, по суті, одноразова. Все вірно — фотки вийдуть професійними і бездоганними з точки зору сюжету і композиції. Скаже своє вагоме слово і високоякісна оптика. Але справа з мертвої точки навряд чи зрушиться — хіба що лайків крапельку додасться. З лайками отримаєте пару-трійку ввічливих коментарів, і на цьому все.

Тим часом користувачам цікавий “живий”, контент, який регулярно оновлюється. І потрібно регулярно підгодовувати своїх підписників свіжими актуальними фотками, щоб підігрівати одного разу виниклий інтерес. І “банальщиною” тут ніяк не відбудетеся — доведеться постійно щось придумувати і винаходити.

Звичайно, в одній невеликій статті ми не розкриємо всіх секретів фотомистецтва. Але кілька цінних практичних порад дамо. Зробити хорошу фотку тварини неймовірно складно. Кота не попросите посидіти спокійно, не змусите почекати, поки ви встановите камеру і т.д. Та це й не потрібно — кращі фотки якраз вийдуть у русі. Для такої зйомки кращі короткі витримки. Відповідно, короткі витримки — це хороше освітлення.

Радимо свої перші “професійні” досліди проводити біля вікна, бажано в яскравий сонячний день. Але не навпроти самого вікна, в умовах підвищеної контрастності — в таких умовах вихованець вийде на знімку майже чорним. Використовуйте розсіяне світло як природну лампу. Саме в умовах розсіяного освітлення виходять найкращі знімки. Робота зі спалахами і лампами розжарювання зажадає величезного досвіду. Досвідчені фотографи вміють грати зі світлом — тіні, що утворюються, можуть працювати як за вас, так і проти вас. При невмілому використанні різкі тіні здатні змінити мордочку вихованця до невпізнання.

Як домогтися “живого” фото?

Це і тяжка праця, і елемент удачі. Якщо вже ми заговорили про вікно, пускайтеся на хитрість. Влаштуйте на підвіконні (з боку вулиці) годівницю для птахів. Птахи викличуть жвавий інтерес вашого вусатика, він тут же кинеться до вікна. Вид зацікавленої полюванням кота — що може бути краще? Самі вставайте біля вікна, виберіть найкращий, з вашої точки зору, ракурс і працюйте.

Крім того, вдавайтеся до послуг помічників. Наприклад, дітей-школярів. Попросіть хлопців помахати (поза кадром) якою-небудь іграшкою. Вихованець тут же прийде в рух. Не розгубіться і робіть знімки. Не біда, що багато кадрів відправляться у “смітник”. Цифрові електронні фото — це не допотопна плівка.

Подивіться на вже знайоме вам фото іншими очима — з точки зору матеріалу, з яким тільки що ознайомилися. Представлений тут котик аж ніяк не модель. Фотограф зумів посадити тварину, встановити відповідне світло, а помічник, по всій видимості, стояв поруч і махав якою-небудь іграшкою, утримуючи увагу. Вийшло яскраво і симпатично, згодні?

Зроблені фотки, до речі, можна обробити в фоторедакторах. Не сумніваємося, що з часом ви їх освоїте. Свої встановлені фільтри є і в Instagram — пробуйте, комбінуйте на свій смак. Як ми вже відзначили вище, контент постійно треба оновлювати. Як тільки вас відвідає якась ідея, відразу ж спробуйте її реалізувати. Раптом вистрілить? Використовуйте також можливості “сторіс” — вони збільшують кількість переглядів. “Висять” сторіс, зазвичай, 24 години, потім архівуються.

Пам’ятайте головне: не помиляється той, хто нічого не робить. Творіть, працюйте, пробуйте і експериментуйте. Успіх не забариться!

, , переглядів: 860

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *