Як вдома відбілити зуби

Збір коштів на потреби армії України
07.11.2022

Як вдома відбілити зуби

У народі є безліч методів відбілювання зубів без походу до стоматолога. Зазвичай такі засоби діють дбайливо і видаляються саме поверхневі жовтні плями на зубах. Спробуйте позбутися ефекту «жовтих зубів» за допомогою широко відомого способу.

відбілити зуби

Що треба для відбілювання зубів в домашніх умовах

У народній практиці часто роблять відбілювання зубів активованим вугіллям. Воно видаляє пігменті плями. Колір зубів стає на пару тонів білішим. Проте будьте обережні під час використання активованого вугілля, оскільки інтенсивне й часте чищення може зіпсувати емаль. Тут важливо максимально подрібнити вугілля.

Для того, щоб зробити відбілювання, відкрийте капсулу, а якщо берете звичайну таблетку, то розітріть її дрібного порошку. Висипте вугільний порошок на зубну щітку, попередньо змочену.

Обережно чистість зуби круговими рухами зуби протягом двох хвилин. Не робіть різкі рухи, аби не пошкодити ясна. Після завершення процедури вибілювання сполосніть ротову порожнину.

Такий спосіб варто застосовувати не частіше, ніж двічі на місяць.

Не забувайте, що вигляд та здоров’я зубів залежить насамперед від регулярного чищення, профілактики захворювань та харчування.

Джерело: https://prostoway.com/

, , , , переглядів: 251

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *