Як відрізнити оригінальні кросівки від підробки?

Збір коштів на потреби армії України
07.05.2017

Як відрізнити оригінальні кросівки від підробки?

Підробки. Всі великі виробники страждають від цієї напасті. Чим відоміший бренд, тим більше підробок спливає на ринку. Все закономірно – попит народжує пропозицію. По даними представників найбільших компаній – 98% їх взуття, що продається в інтернеті – підробка. Звичайно ж, з цим борються виробники, а також розповсюджувачі оригінального продукту. Ми, покупці, теж можемо допомогти їм в цій нелегкій справі, купуючи справжній товар, а не підробки. Щоб уникнути прикрої покупки, ми підготували цей матеріал, в якому розкриємо всі секрети, і розповімо, як відрізнити підробку від оригіналу.

1. По-перше, купуйте речі в ексклюзивних магазинах або в офіційних магазинах. На ринку є величезна ймовірність, що вам підсунуть  підробку, яка розповзеться по швах через кілька місяців, а вам буде прикро і неприємно за викинуті на вітер гроші.

2. По-друге, вибираючи ту чи іншу модель, обов’язково подивіться на офіційному сайті, в яких кольорах вона доступна. Підробкам зазвичай притаманна різнобарвність та великий вибір моделей.

3. По-третє, завжди дивіться на якість речей. На оригіналах шви рівні, краї одягу аккуратно оброблені. Підробки бувають виконані з використанням ниток низької якості. Як правило, стежки є нерівномірними, з великим відривом один від одного.Шкіра на справжніх кросівках повинна бути м’якою, рівномірно забарвленою, без зморшок і нерівностей.

4. По-четверте, справжнє взуття має серійні номери. А на взутті біля правої і лівої пари дані серійні номери ніколи не збігаються. Що стосується фейків, то добре, якщо на взутті будуть матися хоча б однакові серійні номери. Це в кращому випадку, в гіршому — їх взагалі може не бути. Якщо ви купуєте річ від виробника, то зверніть увагу на ярличок, який пришитий до внутрішньої сторони язичка кросівок. Він повинен містити інформацію про виробника, розмір взуття та патенти.

5. По-п’яте, звертайте увагу на упаковку. На ній має бути зображений офіційний логотип, і вона повинна бути зроблена з якісного поліетилену. Кросівки повинні бути обов’язково упаковані в фірмову коробку. Якщо продавець вам сказав, що коробки немає, то утримайтеся від такої покупки.Ще однією відмінною характеристикою фірмового взуття є підошва. Вона повинна бути матовою, тому що складається зі складного композитного матеріалу.

6. Утримайтеся від покупок в інтернет-магазинах, які не мають точної фізичної адреси, а також утримайтеся від покупок кросівок на порталі E-bay, який є «кладовищем» контрафакту.

Зверніть увагу на вартість товару та на наявність гарантії. Не піддавайтеся спокусі, не купуйте дешеві речі. Ціна ніколи не буде нижчою за ту, яка вказана на офіційному сайті. Як відомо, скупий платить двічі. Не попадайтеся на вудку недобросовісних продавців! Вдалих покупок!

, , , переглядів: 2 160

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *