Як відучити кішку красти їжу зі столу

Збір коштів на потреби армії України
14.01.2023

Улюблене заняття домашнього вихованця — пробувати їжу зі столу. На цю проблему часто скаржаться господарі кішок. Можна спробувати відучити вусатого забиратися на стіл і красти їжу, але найголовніше — не вдаватися до насильства. Це не допоможе, а лише налякає тварину. Простими порадами, як відучити кішку красти їжу зі столу, поділилися зоопсихологи.

кішка

Закриваємо миски кришками

Найважливіше правило — не залишати нічого їстівного на столі. У будь-якому випадку краще щільно закривати каструлі або миски кришками, щоб кішка втратила інтерес до недосяжної для неї їжі. Річ у тім, що у кішок формується негативний досвід. Тобто якщо на столі нічого немає, то, значить, і робити там нічого.

Не караємо кішку — все одно не зрозуміє

Не варто карати кішку і намагатися вирвати у неї з пащі ласий шматочок, попереджають фахівці. В такому випадку кішка просто не зрозуміє, чому її лають: чи то за спійману “здобич”, то чи за те, що вона їсть.

Використовуємо пульверизатор

Якщо ви помітили, що кішка не просто потягла ласий шматочок зі столу, а й застрибнула на нього, то скористайтеся пульверизатором. Краще зробити це так, щоб вона не бачила, звідки в неї полетіли бризки води. Якщо кілька разів виконати цю схему, то у домашнього улюбленця пропаде бажання забиратися на стіл і красти їжу, радять зоопсихологи.

Накриваємо тарілки фольгою

Можна скористатися невеликою хитрістю. Якщо вам терміново потрібно піти, а часу, щоб прибрати їжу зі столу, немає, то просто накрийте тарілки фольгою. Кішки не люблять її шарудіння.

Джерело: https://ukr.media/

, , , переглядів: 570

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *