Як візуально виглядати стрункішою

Збір коштів на потреби армії України
21.07.2019

Як візуально виглядати стрункішою

Нажаль, не всім нам вдається отримати омріяну фігуру до літа, відпустки або певної події. Тут на допомогу приходять не виснажливі тренування та дієти, а маленькі хитрощі.
1. Постава.
Людина з правильною поставою завжди асоціюється з красою, впевненістю та успіхом. Люди з правильною поставою виглядають стрункіше,помічали?

2. Висока талія.
Не всім представницям жіночої статі подобається висока талія в одязі, але саме вона зробить Вас витонченішими. Наприклад, джинси з високою посадкою візуально подовжують ноги, але роблять сідниці меншими. Спідниці, в свою чергу, підкреслюють силует та роблять фігуру м’якшою.

3. Асиметрія.
Одяг з асиметричними вставками допоможе приховати недоліки. Якщо Вам потрібно зменшити нижню частину тіла – обирайте одяг з асиметричним низом. Такий прийом підійде і для зменшення верхньої частини. Багато магазинів мас-маркету у кожній своїй колекції представляють асиметрію в спідницях,сукнях та блузах.

4. Речі свого розміру.
Непотрібно носити джинси розміру S,якщо вже декілька років Ваші параметри наближені до M. Навіть якщо у Вас з’явились  декілька лишніх сантиметрів – не впадайте у відчай. Зрозумійте в чому проблема  і прийміть себе такаю якою Ви є. Купіть одяг в якому, на даний момент, будете виглядати виграшно, і не важливо що написано на ярлику S, M, чи L. Пам’ятайте, що тісні джинси ще нікого не робили привабливішим.
5. Підбори.
« Не знаю хто винайшов підбори, але всі жінки світу дуже багато йому зобов’язані» – Мерілін Монро.
Справді, підбори не тільки придають нам декілька сантиметрів росту ,а й придають багато впевненості в собі. Коли жінка на підборах вона автоматично слідкує за своєю поставою, положенням ніг та голови ,що допомагає їй виглядати краще.  «Жінки на підборах – страшна сила! Вони завойовують не тільки нові вершини , а й нові серця».

переглядів: 1 490

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *