Як «воскреснути» після першого січня: про похмілля та ліки від нього

Збір коштів на потреби армії України
09.12.2016

Як «воскреснути» після першого січня: про похмілля та ліки від нього

Зовсім скоро стартує парад новорічних свят, які за нашими звичаями не обходяться без алкогольних напоїв. Лікарі пояснили, що таке похмілля та як його лікувати і уникати.

Всім відомі основні ознаки похмільного синдрому – це головний біль, нудота, запаморочення та тремтіння рук. Стан похмілля лікарі називають проміжною ланкою між здоровою людиною та алкоголіком. Адже повністю здоровий організм здатний перетравити алкоголь без будь-яких наслідків наступного дня.

Читайте також: Рівняни про хліб, який викинули у смітник: «Хтось з голоду помирає, а комусь хліб немає куди дівати»

Наявність вранці похмільних симптомів говорить про те, що алкоголем пошкоджена печінка. Або ж ви випивали низькоякісні напої. Також причиною похмілля нерідко стає надмірна кількість випитого.

Читайте також: Новий писк чоловічої моди: борода у новорічних гірляндах (ФОТО)

Алкогольна інтоксикація нічим не відрізняється від будь-якої іншої, тож механізм протидії повинен опиратись в препарати та продукти, що виводять токсини. Що стосується алкоголю, то оптимальною протидією буде вживання кислих продуктів, що викликають процес нейтралізації алкоголю. Під час застілля рекомендовано вживати цитрусові соки, а вранці можна підсили дію фруктів квашеною капустою чи розсолом.

Читайте також: Місто Рівне, яким його пам`ятають не всі (9 ФОТО)

Найкращий засіб від похмілля – це розпивання алкогольних напоїв з розумом та відповідної їх якості. І, звичайно, здоровий спосіб життя гарантовано вбереже від неприємних симптомів наступного ранку.

За матеріалами znaj.ua.
Фото – health.obozrevatel.com

, , , переглядів: 940

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *