Як вибрати стиглу черешню, щоб не витратити гроші дарма

Збір коштів на потреби армії України
01.06.2020

Як вибрати стиглу черешню, щоб не витратити гроші дарма

На ринках і в супермаркетах поступово починає з’являтися черешня. Пройти повз цих яскравих бордових ягід і не купити хоча б пів кілограма практично неможливо. Щоб не розчаруватися, відкривши бажаний пакетик з черешнею, і насолодитися її солодким смаком і соковитістю, необхідно ретельно вибирати ягоди перед покупкою. Оскільки часто в одному лотку можуть лежати плоди різної якості, інформує Ukr.Media.

Є декілька способів вибрати хорошу і стиглу черешню.

Купуйте у розпал сезону

Розпал сезону зазвичай припадає на середину червня і липень. В цей час простіше знайти смачну і стиглу черешню і не помилитися у виборі. Крім того, вона стає мінімум у два рази дешевша, ніж зараз.

Дивіться на плодоніжки

Намагайтеся брати ягоди з плодоніжкою (без неї вони швидше псуються), вона повинна бути пружною, яскравого зеленого кольору. Якщо плодоніжка суха і темна, значить ягоди перезріли або неправильно зберігалися, що негативно позначиться на їх смаку.

Оцінюйте зовнішній вигляд і запах

Вибирайте блискучі ягоди насиченого кольору, без липкості, тріщин і вм’ятин. Якщо у черешні є запах бродіння, значить вона вже почали псуватися, або лежали поруч з несвіжими ягодами, що може помітно скоротити термін її зберігання.

Перевіряйте щільність ягід

Обов’язково поторкайте черешню (тільки не натискайте занадто сильно) перш, ніж покласти в пакет. Ягоди мають бути щільними і пружними, якщо вони м’які і легко давляться від найменшого дотику — не беріть їх.

Не беріть черешню в упаковці

Висока ймовірність, що в упаковці лежить велика кількість зіпсованих, перезрілих або, навпаки, недозрілих ягід, які ви не зможете прибрати. Краще вибирайте черешню самостійно. Так, це займе більше часу, але зате ви будете впевнені, що вибрали гарні ягоди, і вам не доведеться викинути половину своєї покупки.

, переглядів: 660

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *