Як використовувати цукор у саду та городі

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2022

Як використовувати цукор у саду та городі

Цукор не зробить плоди солодшими, зате підгодує, удобрить та захистить від шкідників.

Дізнаємося, як можна використовувати для рослин цукор.

Проти шкідників

Солодка приманка допоможе зберегти врожай від численних шкідників на городі: метеликів, ос, капустянок тощо. Міцний цукровий сироп розливають по блюдцях або пластикових склянках, додають трохи дріжджів, щоб з’явився запах бродіння, і розставляють на грядках. Шкідники злітаються на приманку та прилипають до солодощів.

Для залучення бджіл

Ще одна солодка приманка, але цього разу безпечна. Її роблять у період цвітіння саду для залучення бджіл та запилення. Плодові дерева і кущі обприскують солодким розчином з розрахунку 1 ч. ложка цукру на 1 літр води.

Для підживлення рослин

Глюкоза потрібна рослинам для харчування, розвитку, швидкого зростання кореневої системи. Періодично цукор застосовують для підживлення багатьох культур.

  • Помідори: 0,5 кг цукру, 1 кг дріжджів, 5 л води змішати до повного розчинення, настояти 3-4 години, потім розбавити водою у співвідношенні 1:10 і полити кореневу систему.
  • Огірки: 150 г цукру, 10 г дріжджів, 5 л води змішати та настояти протягом 7 днів. Потім отриману суміш розвести з водою з розрахунку 250 мл на 5 л і полити рослини, витрачаючи 1 л на 1 кущ.
  • Капуста: 3 ст. ложки цукру, 100 г дріжджів, 5 л води настояти до повного бродіння, потім розвести водою у відсотковому співвідношенні 1:10 і полити рослини.

Для приготування зеленого настою

Ще одне цінне і корисне добриво для рослин, що містить азот та калій – це зелений настій. Головна його перевага в натуральності та економічності. Щоб його приготувати, зібрані бур’яни, траву, бадилля заливають водою, додають кілька ложок цукру і настоюють протягом кількох днів, щоб настій забродив.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

переглядів: 566

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *