Як використовувати зубну пасту не за призначенням

Збір коштів на потреби армії України
04.10.2022

Як використовувати зубну пасту не за призначенням

Всі звикли, що зубну пасту в парі зі щіткою можна використовувати тільки для чищення зубів, але економні господині придумали, як її застосувати в побуті.

Зубна паста з легкістю замінить магазинні засоби, які значно дорожче.

Як використовувати зубну пасту не за призначенням

Позбавить від утворення неприємного запаху

Пасту можна використовувати в якості мильної основи, за допомогою якої варто обробити одяг, котрий просочився стійким ароматом. Склад зубної пасти здатний впоратися з запахами часнику, риби або цибулі. Для обробки варто змочити в пасті пальці рук і ними провести по певних частинах одягу.

Видалить плями на килимі

Для цього знадобитися грам 100 зубної пасти. Її слід нанести на забруднене місце килима і протерти жорсткою щіткою. Після слід вимити килим за допомогою води з шампунем.

Очистить біле взуття

У вас є забруднені білі кросівки, і ви не знаєте, чим їх відбілити? На допомогу прийде зубна паста! Для цього знадобиться зубна щітка, на неї варто нанести невелику кількість пасти і протерти потрібну ділянку взуття. Після цього варто обробити взуття водою.

Очистить сувеніри з металу

Аналогічним методом вдасться обробити старі порцелянові або металеві сувеніри, після обробки зубною пастою вони придбають більш привабливий і свіжий вигляд.

Очистить срібні вироби

Потрібно добре натерти зубною пастою всю прикрасу і поставити його на 10-12 годин. Через цей проміжок часу можна очистити все за допомогою ганчірки, змочивши її водою. Перли не вдасться очистити зубною пастою, вона може лише пошкодити його. Вся справа в ніжній обробці виробів з перлів.

Видалення подряпин на екрані телефону зубною пастою

Головне, знайти склад без абразивів. Інакше замість того, щоб прибрати подряпини зі скла, борозенки на телефоні стануть тільки глибше.

Очищення проходить в три етапи:

  • нанести горошину на ватку або тканину,
  • видавлювати на дисплей не рекомендується – можна переборщити,
  • втирати пасту в подряпину. Тоді вона пропрацює самі мікроскопічні тріщини,
  • пройтися зволоженою ганчірочкою, щоб зняти надлишки.

Джерело: https://news.glavred.net/

 

, переглядів: 870

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *