Як випрати хутряний комір від куртки?

Збір коштів на потреби армії України
17.02.2022

Як випрати хутряний комір від куртки?

Перш ніж випрати хутряний комір зі свого зимового пуховика, варто дещо дізнатися про цю процедуру.

Як випрати натуральне хутро на комірі

Класичним способом (у пральній машині) прати хутро не можна. Тільки вручну. Більш того, це делікатний матеріал, який потребує кілька етапів очищення. Наприклад, якщо на хутрі є плями, їх краще видалити до прання. З більшістю їх справиться перекис водню чи нашатирний спирт.
Норковий комір легко очистити за допомогою крохмалю чи манки. Присипте ворс порошком та залиште на 5 хвилин. Згодом струсіть його, а ворс розчешіть. А ось піщаний комір можна очистити оцтом. З жирними плямами також чудово справляється бензин.
Як ми вже писали, комір із натурального хутра краще прати вручну. Це забезпечить природний блиск та м’якість виробу. Для початку необхідно розвести в мисці з водою гель для прання. Губкою нанесіть піну на хутро. Потім промийте комір у чистій воді, висушіть на рівній поверхні. Акуратно розчешіть хутро.

Як прати штучне хутро

Комір зі штучного хутра теж краще прати руками за температури не більше 40 градусів. Розведіть у теплій воді гель для прання. У пінній воді замочіть хутро на 30 хвилин. Далі промийте комір у великій кількості чистої води. Промокніть його рушником, сушіть на рівній поверхні.
 

Як вичісати хутро

 Випрати хутряний комір — це лише перший крок. Далі його треба вичісати. Комір з натурального хутра вичісується дерев’яним гребінцем з рідкими зубцями. Робіть це насухо та акуратно, щоб не підсмикувати хутро. Комір зі штучного хутра теж вичісують сухим. Підійде гребінь із металевими закругленими зубчиками. Таким ще кішок вичісують.

, , , переглядів: 1 296

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *