Як випрати ковдру

Збір коштів на потреби армії України
23.03.2023

Що робити, якщо покривало, ковдра чи плед не поміщаються у пральну машинку, як їх випрати розповідаємо в матеріалі.

ковдра

Двоспальна ковдра зазвичай не поміщається в барабан пральної машинки. Можна віднести її до пральні, віддати до хімчистки. Але й можна випрати такі габаритні речі й дома. Розповідаємо як, кажуть, що такий спосіб прання придумали французькі господині.

Як випрати речі, які не поміщаються у пральну машинку

Наберіть  ванну теплу воду, найкраще температурою 40 °. Додайте у воду порошок або гель для делікатного прання. Якщо на тканині є жирні плями, додайте трохи рідини для миття посуду.

Коли порошок розчиниться, покладіть ковдру чи плед у ванну, щоб тканина була повністю вкрита водою.
Почекайте години 3-4, залазьте у ванну і починайте топтатися по тканині. Це можна робити чистим ногами, а можна одягнути чисті гумові чоботи.

Якщо річ була сильно забрудненою, можна спустити брудну воду, набрати чистої, додати порошку чи гелю та потоптатися по тканині ще раз.

Полоскати потрібно тим же способом — налити воду, занурити ковдру чи плед та ногами походити по речі. Зазвичай досить змінити воду рази три або чотири.

Як віджати ковдру чи плед

Мокрі ковдра чи плед  будуть надто важкими, щоб витягти їх з ванни. Тому потрібно спусти воду і знову потоптатись ногами, вичавлюючи залишки рідини.

Після цього потрібно поставити у ванні табуретки й розкласти на них плед. Залишити в такому положенні на декілька годин, а то і на ніч.

Коли вода стече речі можна буде сушити звичайним способом.

Як варіант, якщо не хочеться мочити ноги, можна використовувати швабру.

Джерело: https://tsn.ua/

, , переглядів: 168

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *