Як зав’язувати бандану: ТОП-10 цікавих способів

Збір коштів на потреби армії України
19.05.2022

Як зав’язувати бандану: ТОП-10 цікавих способів

Най простіша косинка лише за дві хвилини здатна перетворитися на стильний і модний аксесуар.

Невелика за розміром косинка з привабливим принтом міцно увійшла в нашу моду. Бандана – це не тільки пов’язка на голову, яка притримує волосся, захищає від поту і пилу, але ще і незмінний аксесуар багатьох модниць.

Як зав’язувати і носити бандану? Існує безліч цікавих способів її застосування.

Як зав’язувати бандану: лайфхаки

  • Бандана-маска

Бандану можна використовувати за її прямим призначенням – скласти косинкою і пов’язати на обличчя, приховуючи рот і ніс, щоб захиститися від пилу і вітру. А за непотрібністю її легко спустити під підборіддя на шию.

  • Бандана як хустка

Бандана гарно виглядає як шийна хустка. При цьому її можна складати по діагоналі або уздовж, а потім пов’язувати навколо шиї і заправляти під верхній одяг.

  • Косинка з бандани

Складіть бандану вдвічі по діагоналі, щоб вийшла трикутна косинка. Накиньте її на голову, затягніть під волоссям на потилиці і зав’яжіть у тугий вузол.

  • Піратський вузол

Принцип зав’язування схожий, але тут бандана більше нагадує головний убір пірата. Складіть бандану по діагоналі вдвічі, але так, щоб нижня частина трохи виступала з-під верхньої. Покладіть її на голову більшою стороною до волосся, а кінці затягніть і зав’яжіть над волоссям і хусткою. Волосся, що вибилося, заправте під тканину.

  • Задом наперед

Принцип дій схожий, але центр косинки кладеться не на лоб, а на потилицю. Кінці фокусуються попереду і зав’язуються в красивий вузол, а волосся ховається всередину.

  • Бандана з бантом

Спочатку складіть бандану по діагоналі в трикутник. А потім скрутіть кілька разів, загортаючи кінці всередину, щоб вийшла довга смуга завширшки 4-5 см. Заведіть смужку на потилицю під волосся, а кінці зав’яжіть на лобі бантиком. При бажанні кінчики можна заправити всередину.

  • Бандана з перехлестом

Для такої пов’язки знадобиться хустка побільше. Аналогічно до попереднього варіанту з бандани складається смужка. Вона зводиться з боку потилиці на лоб, а потім перехльостується, і кінці повертаються на потилицю, де зав’язуються. Спереду виходить цікава петля.

  • Гулька у зачісці

Бандана може бути не тільки головним убором, а й аксесуаром для волосся. Наприклад, оберніть її кілька разів навколо гульки і зав’яжіть – так зачіска буде виглядати об’ємніше та ефектніше.

  • Зав’язка на волосся

Обвяжіте стрічкою з бандани хвіст, а кінці спустіть вільно. Вийде елегантна зачіска.

  • Бандана у косі

Також скручену стрічкою бандану можна вплести в косу – волосся здаватиметься набагато пишнішим. А якщо при цьому обернути бандану навколо голови, під неї заправиться чубчик і не буде заважати, а сама зачіска стане більш акуратною.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

переглядів: 558

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *