Як здивувати кохану людину на День Святого Валентина?

Збір коштів на потреби армії України
12.02.2018

Як здивувати кохану людину на День Святого Валентина?

Після новорічних свят настає ще одне свято для романтиків – 14 лютого – День закоханих. У цей день прийнято робити сюрпризи своїм половинкам. LIGHT підкаже як зробити це креативно і нгззабутньо.

Повітряні кульки з коробки

Підготуйте велику коробку з картону з відкидною кришкою. Відріжте один шматок кришки від сторони коробки і приклейте його до іншого шматка верхньої кришки. У вас повинні вийти дверцята. Прикріпіть до неї ручку або додайте важок. Обгорніть коробку папером для оформлення подарунків. Надуйте повітряні кулі гелієм і помістіть їх в коробку. Рекомендуємо вибрати кульки у вигляді сердечок.

Подушка у вигляді сердечка

Цікавий подарунок до Дня закоханих – подушка у вигляді сердечка, на якій зображено портрет коханої людини або фото пари. Замовте або купіть подушку – серце, візьміть фотографію і роздрукуйте її в фото-ательє. Помістіть зображення на подушку, обшийте її  мереживом або бісером.

Витончене оформлення букета троянд

Придбайте букет з троянд і купіть одну НЕ живу троянду. Штучну квітку потрібно додати в середину до живих квітів. У букеті повинна бути вставлена ​​любовна записка приблизно такого змісту: “Я буду любити тебе завжди, поки не зів’яне остання троянда!”. Зрозуміло, що штучна квітка ніколи не зіпсується.

Музичний диск

Купіть або запишіть самостійно на лазерний диск романтичну музику. На головній сторінці обкладинки диска оформіть спільну фотографію закоханих. До цього зображення придумайте вірш чи прозу зі словами любові.

Виготовлення валентинок

Валентинка – символ уваги і прояву любові до коханої людині. Такий сюрприз можна зробити незвичайним чином. Підготуйте вірш, побажання або письмово зізнайтеся в коханні. Виготовте валентинки самі або купіть їх в магазині. У кожній валентинці напишіть по уривку тексту і розмістіть їх по порядку. Коли людина прочитає останню валентинку, тоді можна вручати подарунок.

Граємо на виконання бажань

У День Святого Валентина можна весело провести час і пограти на виконання бажань. Купіть коробку для подарунків у вигляді сердечка і покладіть в неї валентинки з написаними бажаннями. Через верхній отвір коробки діставайте валентинки і робіть те, що на них написано зробити. Повірте, ви проведете час із задоволенням! 

Любовні пігулки 

Щоб зробити такий подарунок, візьміть порожню гарну пляшку або баночку, і покладіть в неї невеликі цукерки. На ємності напишіть “Любовні пігулки!”. Цей сюрприз підійде для любителів солодощів.

  Освідчення у коханні

У день Святого Валентина можна не тільки подарувати сюрприз, але і зробити коханій пропозицію. Обстановка повинна бути романтичною, наприклад, в ресторані зі свічками, смачною вечерею і квітами. Продумайте свої слова до дрібниць, щоб ваша обраниця була в захваті і обов’язково відповіла взаємністю!

, , , , переглядів: 1 933

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *