Як зібрати розсипаний бісер?

Збір коштів на потреби армії України
07.11.2017

Як зібрати розсипаний бісер?

Вишивання бісером – цікава справа, яка потребує уваги та концентрації. Проте часто буває, що різко підводячись, чи змінюючи позицію, ми розсипаємо бісер. А що вже говорити про дітей, котрих так і манить погратися кольоровими бусинками. А домашні улюбленці? Спеціально чи ні, вони хвостом чи лапкою час від часу роблять капості.

 

Збирання навіть кількох десятків розсипаних бісерин може зайняти доволі багато часу, особливо якщо вони закотилися десь під меблі, або ж заплуталися у високих ворсинах килимка. Тож потрібно добре напружувати очі та скручувати спину. Проте можна все зробити простіше, тільки б вдома був пилосос…

Кілька бісерин можна зібрати, нанизавши їх на голку, а от для великої кількості знайдіть старі непотрібні капронові колготи, або капронові шкарпетки. Знайдіть глибоку тарілку. Далі потрібно підготувати пилосос. Для початку зніміть з нього насадку. У вас залишить голий шланг та залізна труба, яка зазвичай стирчить зі шлангу. Візьміть колготки, або ж шкарпетку (але не в порваному місці) та одягніть на трубу так, щоб частина колготки була всередині. Зі шкарпеткою простіше. Запхніть її в трубу, а резинку натягніть ззовні. Далі зав’язуємо, або закріплюємо капрону резинкою і, притримуючи рукою, вмикаємо пилосос. Не вмикайте на велику потужність, адже шкарпетку разом з бісером може засмоктати всередину. Якщо вже таке сталося, то прослідкуйте, щоб сміттєвий мішок був пустим. Повільно позбирайте весь бісер. Коли ви бачите, що тяга ослабла, значить, потрібно висипати бісер, бо його назбиралося в шкарпетці забагато. Для цього піднесіть трубу пилососа до тарілки, опустіть її туди і вимкніть пилосос. Весь бісер опиниться в тарілці. Обов’язково після того, як зібрали все, виверніть капрон. Там ще може застрягнути кілька бісеринок.

За допомогою простого способу за кілька хвилин ви зберете бісер, який мали б збирати годинами.

Джерело: http://biser-art.com.ua

, , , , переглядів: 1 694

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *