Як змусити мозок пам’ятати про все

Збір коштів на потреби армії України
16.03.2016

Як змусити мозок пам’ятати про все

 Залишені вдома ключі,  забуті дні народження та місця зустрічей – всі ці дрібниці хоч і не смертельні, проте добряче псують життя. Якщо ж Ви вирішили що прийшов час боротись з поганою пам`ять – Вашій увазі представлено декілька вправ для її тренування.

1.       Вчіть іноземні слова 

Можна вчити слова одночасно декількома мовами – так ще ефективніше.  Наприклад, щодня запам’ятовуйте  назви тварин (міст, їжі і т.д.) одночасно англійською і французькою мовами. Є шанс, що ви не лише отримаєте  хорошу пам`ять, а й станете поліглотом.

2.       Грайте в асоціації

Багатьом відома гра в асоціації. Якщо вам немає з ким пограти – пограйте з собою. Беріть в руки словник і до вибраного навмання слова придумайте асоціацію. Можна придумувати до кожної окремої букви. Ефективність вправи пояснюється тим, що у психології є такий термін, як «асоціативна пам’ять», яка спрямована на те, щоб встановити взаємозв’язки між усіма об’єктами.

3.       Змусьте себе згадати

Попросіть свого друга покласти на стіл 15-20 різних предметів. Після того погляньте на них 1 хвилину. Вийдіть з кімнати й напишіть на папір все, що запам’ятали. Нічого страшного, якщо з 20 речей ви пригадали не більше 10 – саме на це вправа і розрахована.

4. Обдуріть  мозок

Ця порада у першу чергу стосується сенсорної пам’яті. Оточуйте себе запахами та речами, які будуть у вас асоціюватись з певними подіями. Наприклад, у процесі підготовки до екзамену жуйте гумку зі смаком полуниці або користуйтесь особливим парфумом. Так інформація і запахи будуть іти у прив’язці одне до одного. Безпосередньо на екзамені знову ж таки жуйте гумку з таким же смаком  і напарфумтеся особливими парфумами – і все саме прийде в голову.

 

Читайте також:

7 способів виплеснути зайву агресію

Що таке котяче каліко?

Дубно-криваве поле бою

 

, , , , переглядів: 884

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *