Як знайти край скотча

Збір коштів на потреби армії України
22.03.2023

Ймовірно, багато хто з вас стикалися з незначною, але при цьому вельми дратівливою проблемою, коли на мотку скотча не могли знайти його кінець. Щоб вам не треба було довго страждати з пошуком нігтями майже непомітного краю липкої стрічки на рулоні, опишемо кілька лайфхаків, як зачепити скотч.

край скотча

Як просто і легко знайти край скотчу

Знання про те, як розплутати скотч, стане в нагоді будь-якій людині, щоб зберегти свій час і нерви. Розкриємо прості, але дуже ефективні способи, як відклеїти край скотчу:

  • Для першого способу вам треба взяти фломастер (бажано темного кольору) або ж добре підточений звичайний олівець. Щоб край скотчу став видимим, обраним канцелярським приладдям треба провести по поверхні липкої стрічки, і на місці стику відразу ж прилипне фломастерна фарба або шматочки графіту від олівця.
  • Щоб знайти кінець скотчу, потрібно взяти трохи будь-якої речовини, яке має консистенцію порошку: для цього добре підійде крейда, сода або борошно. Потім слід по поверхні липкої стрічки провести пальцем, який буде в порошку, або ж просто вмочити в нього моток скотчу. Після цього його кінець відразу стане помітним через утворення білої лінії на краю скотчу, де завжди залишається невелика кількість липкого клею, який не можна просто відчути пальцями, але маленькі частинки легко до нього чіпляються.

Якщо використовувати ці способи і лайфхаки, то вам не доведеться зайвий раз нервувати через пошук краю скотчу, адже фломастери або борошно точно є в кожному будинку.

Як зачепити скотч – поради, як не втратити його кінець

Існує один досить надійний метод, суть якого криється в тому, щоб взагалі не втратити край скотчу і потім не займатися його болісними пошуками. Для цього треба після кожного закінчення користування липкою стрічкою не забувати прикріпити на її кінець будь-який невеликий предмет, який буде перешкоджати приклеюванню скотчу до самого себе.

Джерело: https://www.unian.ua/

, переглядів: 173

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *