Як знімали перший кліп рівненського Amore de Bayan

26.07.2017

Як знімали перший кліп рівненського Amore de Bayan

Нагадаємо, Рівненський гурт Amore de Bayan презентував свій дебютний кліп. Як знімали, що планують і чого не бояться читайте  в ексклюзивному інтерв’ю від ЛАЙТ про Amore de Bayan

Як і коли виникла ідея зняти кліп?

  • Ідея зняти кліп виникла на початку створення самого колективу. Тому, що відео зараз для реклами будь якої команди це номер 1. Коли немає відео можна багато говорити і показувати гарні фото та аудіозаписи але якщо люди не бачать загальної картинки, то відповідно немає заагльного враження.

Як проходил зйомки, скільки тривали?

  • В планах було зняти в кращих традиціях Голлівуду, але все знялось за один вечір. Підготовка йшла фактично цілий день, а планувалась місяць.

 

Чи не було у вас страху, що люди не сприймуть гурт серйозно через виконання каверів?

  • Абсолютно страху не було тому. що ми впринципі створювались, як кавер – гурт. Ми планували виконувати кавер версії відомих речей.

Розкажіть, про свої творчі плани

  • Час покаже. Нас часто запрошують виступати на “Рівне. Літо. Музика.” Ми не відмовляємось від таких виступів. Але виступати на якихось фестивалях не плануємо тому, що в нас трошечки інший напрямок. Основна наша мета створювати якісний продукт від якого люди отримуватимуть задоволення.
, , , переглядів: 1 368

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *