Як знімали перший кліп рівненського Amore de Bayan

Збір коштів на потреби армії України
26.07.2017

Як знімали перший кліп рівненського Amore de Bayan

Нагадаємо, Рівненський гурт Amore de Bayan презентував свій дебютний кліп. Як знімали, що планують і чого не бояться читайте  в ексклюзивному інтерв’ю від ЛАЙТ про Amore de Bayan

Як і коли виникла ідея зняти кліп?

  • Ідея зняти кліп виникла на початку створення самого колективу. Тому, що відео зараз для реклами будь якої команди це номер 1. Коли немає відео можна багато говорити і показувати гарні фото та аудіозаписи але якщо люди не бачать загальної картинки, то відповідно немає заагльного враження.

Як проходил зйомки, скільки тривали?

  • В планах було зняти в кращих традиціях Голлівуду, але все знялось за один вечір. Підготовка йшла фактично цілий день, а планувалась місяць.

 

Чи не було у вас страху, що люди не сприймуть гурт серйозно через виконання каверів?

  • Абсолютно страху не було тому. що ми впринципі створювались, як кавер – гурт. Ми планували виконувати кавер версії відомих речей.

Розкажіть, про свої творчі плани

  • Час покаже. Нас часто запрошують виступати на “Рівне. Літо. Музика.” Ми не відмовляємось від таких виступів. Але виступати на якихось фестивалях не плануємо тому, що в нас трошечки інший напрямок. Основна наша мета створювати якісний продукт від якого люди отримуватимуть задоволення.
, , , переглядів: 1 604

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *