Як зробити коротке тренування на все тіло

Збір коштів на потреби армії України
03.03.2023

Тримайте дуже коротке тренування на все тіло для новачків. Про нього розповів фітнес-тренер Володимир Сидорук. За словами експерта, це тренування підійде для тих, хто прагне почати, але не знає, з чого краще.

тренування

Тренування для новачків

Володимир Сидорук підкреслив, що для новачків тренування має бути відносно легким і не тривати довго. І на це є кілька причин:

  • ти не повинен перевтомитися;
  • у тебе не має зникнути мотивація;
  • ти повинен зберегти бажання знову тренуватися.

Якщо дотриматися цих трьох пунктів, то твій організм адаптовуватиметься. Тож з часом навантаження тебе не лякатимуть. Ба більше, ти сам прагнутимеш братися за складніші вправи, більшу вагу тощо.

Важливо перед виконанням будь-яких вправ робити розминку. Це дозволить розігріти м’язи, а також уникнути травматизму. Це особливо актуально для новачків, які ще не дуже розуміють, на що здатне їхнє тіло.

Фітнес-тренер рекомендує зосередитися на техніці та відчуттях. Щоб не відволікатися краще працювати з таймером. Це дозволить не рахувати в голові кількість повторень та не збиватися під час їхнього виконання.

Він пропонує завантажити INTERVAL TIMER, де ти можеш виставити часові межі за таким принципом: тривалість вправи 30 секунд і 45 секунд на відпочинок.

Тобі ж слід буде виконати 4 кола. Якщо тобі буде складно, то можеш виставити 20 секунд на виконання вправ і 60 на відпочинок спочатку. А потім робити коротші паузи та довші підходи.

Як правильно виконувати вправи: дивися відео

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Володимир Сидорук (@sydoruk_pro)

За словами тренера, цей комплекс вправ можна виконувати 2 – 3 рази на тиждень упродовж трьох тижнів. Уже після цього варто буде робити певні ускладнення та підсилювати навантаження. Це дозволить тобі прогресувати та працювати над кращою версією себе вчорашнього.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Тобі потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково звернися до лікаря.

Джерело: https://men.24tv.ua

, переглядів: 424

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *