Які короткі стрижки будуть в тренді

Збір коштів на потреби армії України
06.01.2023

Багато жінок віддають перевагу стрижкам на коротке волосся. Вони не вимагають багато часу на укладання та здатні освіжити зовнішність, зробити риси обличчя більш виразними. Сьогодні розглянемо 7 стрижок для власниць короткого волосся, які будуть у тренді у 2023 році.

Стрижка “під восьминога”

Стрижка “під восьминога”

Актуальну стрижку можна назвати стильним переосмисленням культового “каскаду”. Це багатошарова зачіска з короткими пасмами на маківці, а вниз спадає волосся довше. Дуже часто жінки надають зачісці гладкої форми за допомогою фена або прасування.

Боб у всіх його проявах

Боб у всіх його проявах

Боб – універсальна стрижка у різних варіаціях. Вона йде абсолютно всім і завжди є з чого вибрати. Боб чудово виглядає на прямому волоссі, це найніжніше і найелегантніше рішення. Не гірше виглядає стрижка із трохи хвилястою текстурою.

Кудлатий боб

Кудлатий боб

“Кудлатий” боб робить шевелюру густішою і пишною. До стрижки варто придивитися жінкам з тонким волоссям.

Шеггі

Шеггі

Шеггі

У дослівному перекладі з англійської «shaggy» – «скуйовджений». За допомогою цієї стрижки можна відвернути увагу від дрібних недоліків, скоригувати риси обличчя.

Стрижка бікси

Стрижка бікси

Довжина боба і форма піксі. Навіть на короткому волоссі ця стрижка виглядає дуже жіночно. Вона може бути трохи асиметричною, але головна “фішка” біксі – це текстурність. Для створення необхідної текстури підійдуть будь-які стайлінгові засоби: спрей, гель, мус і т.д.

Піксі

Піксі

Коротка стрижка з гострими пасмами продовжує залишатися в тренді. Піксі відмінно ладнає з будь-яким фарбуванням. Це чудовий вибір для тих, хто любить виділятися з натовпу.

Каскад на коротке волосся

Каскад на коротке волосся

Каскад на коротке волосся

Модна стрижка підкорила мільйони жінок у всьому світі. Декілька рівнів довжини на волоссі додають зачісці об’єму. Каскад чудово поєднується з меліруванням, колоруванням.

Французьке каре

Французьке каре

Французьке каре виглядає одночасно і жіночно, і зухвало. Стрижка виглядає легко, з легкою ноткою недбалості.

Традиційна довжина – до куточків губ, але сьогодні французький боб може бути довжиною до підборіддя.

Джерело: https://mega-music.pro/

, , , , , переглядів: 1 281

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *