Які небезпеки для організму несе в собі чай в пакетиках?

Збір коштів на потреби армії України
20.02.2017

Які небезпеки для організму несе в собі чай в пакетиках?

У чаї з пакетиком ви можете просто не знайти того самого чаю, а тільки пил. Якщо ви купуєте дешевий чай в пакетиках, необхідно знати, що при його виготовленні повсюдно використовують чайний пил. А він в свою чергу є не чим іншим, як пересмаженими шматочками чайного листя, яке вже не містять в собі будь-яких корисних речовин.

Шкода чаю в пакетиках

Щоб надати пакетику з пилом колір при заварюванні, в ньому можуть містяться барвники. А щоб знищити присмак клею і паперу, виробники також можуть додавати безліч різноманітних ароматизаторів.

Однак навіть з чайного пилу може вийти міцний напій, в зв`язку з чим в дешевий пакетований чай можуть додавати різноманітні подрібнені рослини (листя тополі, верби, дуба або навіть траву).

Читайте також: Вчені з’ясували, як шоколад впливає на якість сексу

Але крім таких майже нешкідливих недоліків, в пакетованому напої містяться шкідливі ароматизатори, консерванти і барвники, які здатні порушити процес обміну речовин в нашому організмі, послабити його захисні функції і часом навіть спровокувати розвиток ракових клітин.

Крім того, в пакетованому чаї міститься надмірна концентрація фтору, що є вкрай несприятливим для нашої кісткової системи та зубів. Якщо в організмі постійно буде висока концентрація фтору, у вас почне розвиватися флюороз скелета, який супроводжують болі в кістках і суглобах.

Щоб максимально убезпечити свій організм від шкідливого впливу пакетованого чаю, запам`ятайте важливі правила:

  • Чайні пакетики можна заварювати тільки один раз і тільки в чашці, ніяких шкідливих пластикових стаканчиків.
  • У день можна випивати не більше п`яти чашок пакетованого чаю (вагітним жінкам і літнім людям і зовсім не більше 3-х).
  • Постарайтеся дітям заварювати звичайний листовий чай.
  • А також обов`язково читайте чайну упаковку перед покупкою, не віддавайте перевагу дешевим фруктовим чаїв, які складаються з суцільних барвників і ароматизаторів.

Читайте також: Які яйця кращі: з коричневої чи з білою шкаралупою?

 

, , , переглядів: 701

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *