Які речі не слід класти поруч з мобільним телефоном

Збір коштів на потреби армії України
09.08.2022

Які речі не слід класти поруч з мобільним телефоном

В наш час всі користуються смартфонами. Телефонна залежність має свої негативні сторони в розвитку і поведінці людей. Проте, сучасну людину важко уявити без цього гаджета. Коли він виходить з ладу, це перетворюється на справжню проблему, яку потрібно негайно вирішити. Багато хто забуває про запобіжні заходи під час використання гаджетів, що легко призводить до їх поломки та інших неприємностей.

Які речі не слід класти поруч з мобільним телефоном

Які ж речі небезпечно тримати поруч з мобільним телефоном?

Металеві предмети

Деякі люди зберігають ключі від будинку в кишені. Якщо туди ж помістити телефон, то ключі легко можуть подряпати екран мобільного пристрою. А в деяких випадках навіть розбити його. Тому тверді металеві предмети краще тримати подалі від вашого гаджета.

Паперові гроші

Хоча в наш час безготівковий розрахунок стає все більш популярним, є люди, які кладуть готівку в чохол для телефону. Це дуже погано з точки зору того, що тепловиділення телефону порушене і призводить до перегріву пристрою. Крім того, є небезпека, що гроші витягнуть з чохла недобропорядні люди, тому краще не класти їх поруч з телефоном.

Пластикові картки

Банківські та дисконтні картки мають магнітні смуги, тому при зберіганні їх поруч з мобільним телефоном, вони можуть легко розмагнічуватися. Крім того, дуже легко втратити карту, оскільки ви постійно витягуєте смартфон з кишень одягу або сумок, тому не варто класти ці речі поруч.

Помада

Багато дівчат носять з собою губну помаду для макіяжу, але її упаковка часто закривається на магніт, що може впливати на з’єднання і сигнал мобільного телефону. Тому краще носити помаду і смартфон окремо один від одного.

Їжа

Батончики, шоколадки, чипси або їх упаковки, покладені в одну кишеню з телефоном, приведуть його в не найприємніший вигляд. Крім того, телефон є не найчистішим предметом побуту, класти його з їжею не варто з гігієнічних міркувань.

Для багатьох дані поради здадуться очевидними, але сподіваємося, комусь вони допоможуть уникнути неприємних ситуацій. Висновок наступний: найкраще тримати телефон в окремій кишені, де більше нічого не лежить.

Джерело: https://ukr.media/

переглядів: 386

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *