Які режими прання краще не використовувати

Збір коштів на потреби армії України
04.02.2023

Які режими прання краще не використовувати

Виробники побутової техніки напихають нові вироби всілякими функціями, щоб зацікавити споживачів. Однак не завжди новомодні навороти корисні у побуті, вони лише позначаються на вартості техніки.

Пральна машинка є невід’ємним атрибутом сучасного дому. Неможливо уявити життя без чудо-помічниці, яка і випрає, і прополоще, і відіжме. Але деякі режими прання зовсім не виправдовують, вони по суті виявляються марними.

прання

Легке прасування

Виключає з циклу прання проміжне віджимання, через що миючий засіб і бруд не віджимаються повністю і можуть залишатися в барабані машинки. Плюс – додатковий забір води.

Ручне прання

За цей режим не потрібно переплачувати, простіше прати делікатну тканину, використовуючи програму, призначену для синтетики без віджиму при 30 градусах.

Прання чорних речей

Не потрібно викидати зайві гроші за прання темних речей за зниженої температури, простіше включити 2 програми: «синтетика» та «додаткове полоскання».

Аавтосушиння

Непрактична програма: речі із різних типів тканин не просушуються якісно. Заклавши повний барабан білизни, за один раз його висушити не вдасться.

Джерело: https://pixelinform.com/

, , , , переглядів: 187

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *