Які рослини не можна тримати вдома: ТОП-7 загальних улюбленців з фото

Збір коштів на потреби армії України
12.05.2022

Які рослини не можна тримати вдома: ТОП-7 загальних улюбленців з фото

Ваша улюблена кімнатна квітка може стати причиною поганого самопочуття і навіть серйозного отруєння.

Звичайна, улюблена та популярна кімнатна рослина може спричинити погане самопочуття , алергічну реакцію, анафілактичний шок і навіть призвести до смерті. Ми зібрали для вас флоро-компанію, яку краще переселити з дому хоча б на балкон або подалі на ділянку.

Діфенбахія

Ефектна квітка зі строкатим листям вважається однією з небезпечних рослин для дому. Їдкий сік її стебел при попаданні в організм людини негативно позначається на травленні, може спричинити подразнення шкіри та утруднити дихання. Тому, до речі, дифенбахію не можна тримати у дитячих закладах.

Молочай

Це квіткове сімейство представлене великою різноманітністю рослин, багато з яких схожі на кактуси. Молочай небезпечний не лише своїми шипами, а й молочним соком, що міститься у стеблі і може викликати сильне отруєння, опіки, запаморочення, нудоту.

Цикламен

Цю гарну кімнатну рослину не можна тримати вдома, тому що свіжий сік зі стебел і коренів цикламена може стати причиною подразнення слизової оболонки, набряків, болю у горлі й утрудненого дихання.

Олеандр

Красива вічнозелена квітуча рослина насправді смертельно небезпечна. Отруйні речовини містяться у всіх його частинах і небезпечні навіть після засихання. Симптоми отруєння олеандром такі: біль у животі, нудота, блювання, кривава діарея, прискорене серцебиття, галюцинації та навіть зупинка серця.

Азалія

Ця чудова кімнатна квітка дуже небезпечна для своїх господарів. У її листі і квітах міститься андромедотоксин, який при випадковому попаданні в організм викликає сильне печіння, нудоту, діарею, порушення роботи серцево-судинної та нервової системи.

Фікус

Незважаючи на свою популярність, фікус також становить небезпеку. Молочний сік із його стебел викликає подразнення та набряки шкіри. А при потраплянні всередину призводить до запаморочення, нудоти, утрудненого дихання. Так що його краще не купувати, якщо вдома є діти та тварини.

Гербера

Взагалі ця рослина не є отруйною, але неприємності підстерігають людей під час цвітіння. Адже герберу заводять саме заради гарних квітів. У закритому приміщенні рослина стає небезпечною через велику кількість пилку. Алергія може розвинутись навіть у людей, не схильних до таких реакцій.

Джерело: https://lifehack.segodnya.ua/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

переглядів: 4 599

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *