Які сумки будуть у моді навесні 2022?

Збір коштів на потреби армії України
06.02.2022

Які сумки будуть у моді навесні 2022?

Сумочка – чи ненайголовніший аксесуар жіночого гардеробу

Вивчаючи в цілому моделі сумок, які зараз присутні на ринку, можна простежити, як певні тренди іноді набирають популярності. По суті, нового нічого не з’являється — є певна база, яку дизайнери використовують для створення нових моделей, з урахуванням сучасних запитів.

Плетені та в’язані сумки

Плетені з різних матеріалів — з соломи, різних канатів, в техніці макраме або будь-який іншій. Крім того, в моді в’язані сумки гачком у техніці кроше. Такі моделі сумок виглядають максимально автентично, просто, але зі смаком. У 2022 році ми продовжимо використовувати максимально натуральні матеріали, вибирати пастельні відтінки, речі, створені руками.

Сумки оверсайз

Тут усе просто — чим більше сумка, тим більше в неї влізе і тим моднішим буде твій образ. Але, звичайно, великі сумки дизайнери створюють не для того, щоб ти тягала в них півбудинку. Сумки XXL роблять твій образ незвичайним, та за такою сумкою, зрештою, можна сховати якісь промахи в образі

Кругла сумка

Схоже, що цієї весни кругла сумка знову поверне собі становище однієї з наймодніших. Ми бачили круглі сумки у весняно-літніх колекціях у Versace, Giorgio Armani, Chloé. Така модель додасть твоєму образу елегантності та романтичності, тому якщо хочеш розбавити строгий офісний образ з діловим костюмом або спідницею-олівцем, то вибирай круглу сумку як стильний аксесуар.

 

Сумка-відро

Ще один досить забутий тренд, до якого чомусь завжди ставилися з побоюванням. Мовляв, а з чим її носити, та ж вона не зручна, та що в неї поміститься. Тут на любителя. Ми тебе попередили, що сумка-відро — це тренд майбутньої весни.

Сумка із замком поцілунок

Або правильніше говорити із замком фермуар. Дизайнери звернули увагу на наш потяг до речей з легким нальотом вінтажу і вирішили, що цієї весни у нас обов’язково має бути сумка з фермуаром, яка нагадує вінтажні речі. Моделі вони, звичайно, зробили сучасні та на будь-який смак.

Однотонні сумки без додаткового декору

Це строгі класичні моделі, сумки з лаконічними пряжками, простих зрозумілих форм, базових кольорів. Це також можуть бути ділові портфелі або строгі сумки-рюкзаки.

Модні сумки 2022

, , , , , , , , переглядів: 1 846

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *