Які зміни чекають на автомобілістів у новому році?

Збір коштів на потреби армії України
23.12.2015

Які зміни чекають на автомобілістів у новому році?

2015 рік був знаменним на автомобільні нововведення, але наступний обіцяє бути ще більш «продуктивним».

Чергові зміни у законодавстві країни більше пов’язані з митною собівартістю машин та оподаткування. «Факти» відібрали ТОП-5 найважливіших змін для українців з автомобілями, які вже вступили в силу або вступлять у 2016 році.

1. З 6 грудня по всій країні введене додаткове мито в розмірі 12,12% на новенькі автівки з Узбекистану, а розпочинаючи з 3 січня розпочне діяти спецмито на нові машини, привезені з Росії в розмірі від 10% до 17%.

2. З 1 січня в Україну не можна буде ввозити авто, які мають більше 5 років експлуатації. Також заборона діє на машини, які не відповідають еко нормам Євро-5.

3. Законопроект №3251, який нещодавно був внесений на розгляд Верховній Раді, передбачає наступне: зменшення розміру акцизного податку на автівки б/в до рівня нових. Сподіваємося, цей законопроект буде прийнятий у найближчий час.

4. Мінфін запропонував ввести транспортний податок в розмірі 25 000 гривень на рік для власників авто, які вартують більше 1 мільйона гривень.

5. Верховна Рада до кінця року повинна зареєструвати законопроект, який повертає для українців технічний огляд усіх транспортних засобів. Легковикам його мають ввести з 2019 року, а усім іншим – з 2022 р. Згідно плану, техогляд автомобілісти мають проходити 1 раз в 1-4 роки (все залежить від виду транспорту).

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Витівки та дивацтва знаменитих художників

Дівчина показала на своєму тілі столітню історію тату [Відео]

Створили фільм, який покажуть лише через 100 років [Відео]

Фантастичні фотографії, зроблені безпілотниками [Фото]

 

, , переглядів: 648

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *