Яких процедур, треба уникати влітку

Збір коштів на потреби армії України
23.06.2017

Яких процедур, треба уникати влітку

У спекотну пору року шкіра потребує особливого догляду. Light розглядає найпоширеніші помилки, яких краще уникати.

Глибокі пілінги
Пілінг – процедура, під час якої відбувається відлущування верхнього шару епідермісу. Це допомагає шкірі відновлюватися, омолоджує її, добре очищає пори. В літній період, вони стоншують шкіру, і вплив ультрафіолетових променів може їй сильно нашкодити. Можуть з’явитися пігментні плями, опіки, висипання. Найкраще обходитися м’якими скрабами, що не травмують шкіру.

Недостатнє очищення

Влітку пори забруднюються набагато швидше, ніж в інші пори року. Шкіра потребує постійного очищення. Воно необхідне навіть тим, хто не користується косметикою: на шкірі залишаються мікрочастинки міського пилу, які досить токсичні. Очищати шкіру потрібно як мінімум двічі в день: вранці і ввечері. Дівчатам з комбінованою і жирною шкірою влітку можуть включати в догляд очищаючі маски, які будуть абсорбувати надлишки шкірного сала і зменшувати пори.

Відмова від зволоження
Шкірне сало активно виділяється під впливом сонця, і на обличчі з’являється жирний блиск. Ті, кому знайома така проблема, часто намагаються максимально «підсушити» шкіру, побоюючись, що зволожуючі креми змусять лице блищати ще більше. Це поширена помилка: влітку зволоження необхідно, щоб всі обмінні процеси протікали успішно, і шкіра могла легко справлятися зі збитком, який завдає їй ультрафіолет.

 

, , , переглядів: 771

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *