Який макіяж підходить дівчині з ім`ям Оксана ( думки візажистів)

Збір коштів на потреби армії України
06.02.2018

Який макіяж підходить дівчині з ім`ям Оксана ( думки візажистів)

Сьогодні LIGHT  присвячує день нашим чарівним Оксанам. Тому ми вирішили порадитись з експертами візажу, який макіяж найкраще підійде дівчині з ім`ям Оксана.

 

Робочий макіяжик
Теплі відтінки тіней(персикові, телесні) підкреслені яскраво вираженими чорними віями. Виділені брови та непомітна помадка яка додоає коліру губам.  Та якщо яскраво виражена особистіть на роботі або в інституті, ти можеш підкреслити губи червоною матовою помадкою.

 

Макіяж на прогулянку
Не значні стрілки які підкресють форму ока. Виділені брови, та блиск для губ зроблять ваше образ вдосконаленим.

 

Макіяж для побачення
Наскільки нам відомо чоловіки люблять  натуральну красу.  Без макіяжу більшість не піде на побачення з хлопцем. Тому потрібно виділити очі, але більш світлиними відтінками тіней(світло коричневі, теплий персиковий, теплий бурдовий) також підкреслити око стрілочками. Не яскраво виражені брови, лиш трохи підведині , аби було зрозуміло , що вони у вас є:) Чорні вії, не багато румян які зроблять вас яскравішою та помадка світлого відтінку, але не багато,  аби при поцілунку ваш обранець не з`їв її:)

 

 

Макіяж на вечірку
Ось тут ти можеш дати волю своїй фантазії. Поєднувати декільта різних відтнків тіней від світлих до темних, яскравих, блискучих, аби гармонійно дивилося з твоїм кольором очей. Очі потрібно виділити яскраво. Помада на твій смак, але якщо ти яскраво виділяєш очі, то губи повинні бути на декілька відтінків світліші, та сучасні модні тенденції дозволяють поєднувати яскраві очі та яскраві губи. Тому дивись по свому стилю, як тобі більше подобається. Чорні довгі вії та сучасні бровки, виражені скули та яскравий носик зроблять тебе королевою вечірки.

 

, , , , , , переглядів: 2 202

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *