Який одяг візуально повнить?

Збір коштів на потреби армії України
11.06.2017

Який одяг візуально повнить?

Жінки намагаються виглядати стрункіше навіть тоді, коли їх фігура не відрізняється параметрами від норми. Чому так? Напевно вся справа в рекламі. На екранах телевізорів і дизайнерських подіумах ми бачимо худих дівчат, які хизуються в модному і дорогому одязі. І нам хочеться виглядати так само. На струнких дівчат частіше звертають увагу чоловіки. Це ж так приємно. Можна назвати ще багато причин, через які жінки прагнуть стати стрункішими або хоча б виглядати більш худими. Але зараз не про те.

Не завжди є час для регулярних занять в спортзалі або простої пробіжки в найближчому парку. Зате одяг ми купуємо так чи інакше. Оновлення гардеробу – це прекрасна можливість зробити себе не тільки більш стильною, але ще і стрункою. Ця стаття призначена для прочитання не тільки повними дамам, а й всім жінками, не залежно від їх статури. Тому що, нерідкі випадки, коли ми купуємо одяг, який візуально робить нас “більшими”. До того ж ця інформація стане в нагоді під час проведення ревізії в шафі.

Отже, переглянемо відео, від яких речей слід позбутися, і які ні в якому разі не купувати, щоб не додавати до своєї фігури додатковий обсяг, а то і два.

Взявши на озброєння всі правила, ніколи не забувайте: ні білий одяг, ні горизонтальні смужки не повнять так, як пізні вечері. Тримайте форму!

, , переглядів: 1 275

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *