Який одяг візуально повнить?

11.06.2017

Який одяг візуально повнить?

Жінки намагаються виглядати стрункіше навіть тоді, коли їх фігура не відрізняється параметрами від норми. Чому так? Напевно вся справа в рекламі. На екранах телевізорів і дизайнерських подіумах ми бачимо худих дівчат, які хизуються в модному і дорогому одязі. І нам хочеться виглядати так само. На струнких дівчат частіше звертають увагу чоловіки. Це ж так приємно. Можна назвати ще багато причин, через які жінки прагнуть стати стрункішими або хоча б виглядати більш худими. Але зараз не про те.

Не завжди є час для регулярних занять в спортзалі або простої пробіжки в найближчому парку. Зате одяг ми купуємо так чи інакше. Оновлення гардеробу – це прекрасна можливість зробити себе не тільки більш стильною, але ще і стрункою. Ця стаття призначена для прочитання не тільки повними дамам, а й всім жінками, не залежно від їх статури. Тому що, нерідкі випадки, коли ми купуємо одяг, який візуально робить нас “більшими”. До того ж ця інформація стане в нагоді під час проведення ревізії в шафі.

Отже, переглянемо відео, від яких речей слід позбутися, і які ні в якому разі не купувати, щоб не додавати до своєї фігури додатковий обсяг, а то і два.

Взявши на озброєння всі правила, ніколи не забувайте: ні білий одяг, ні горизонтальні смужки не повнять так, як пізні вечері. Тримайте форму!

, , переглядів: 1 098

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *