Який він Андрій: значення імені, характер і таланти

Збір коштів на потреби армії України
13.12.2016

Який він Андрій: значення імені, характер і таланти

Фото ілюстративне

Сьогодні, 13-го грудня, ми відзначаємо Андрія Первозванного. Цього дня багато представників сильної статі святкують іменини, адже ім’я Андрій досить популярне в Україні. Ми підготували для вас добірку цікавинок про це ім’я. тож який він – Андрій – читайте далі.

Характер ім`я Андрій: Андрій йде по життю, граючи і посміхаючись. Справа в тому, що він завжди такий, якого чекають побачити оточуючі: ласкавий син, вірний друг, полум`яний коханець, відмінний студент або працівник, відповідального глава сім`ї. Причому він усім здається простіше, ніж є насправді.

Наприклад, дружина може кокетувати при ньому з іншими досить витончено, а він охоче робить вигляд, ніби його це турбує. Насправді ж він дуже великодушний і любить доставляти людям радість яким завгодно чином. Втім, коли людина не представляє для нього інтересу або перетворюється в противника, Андрій повертається до неї настільки протилежною стороною, що можна дивуватися. Сердити Андрія не слід – погано скінчиться.

На фото – Андрій Шевченко (головний тренер Збірної України з футболу)

Читайте також: Стало відомо, яку музику найчастіше слухали рівняни у 2016 році

Андрюша – непосида, галасливий і рухливий, не дуже-то слухається старших. Підлітком любить щось винаходити, проводити хімічні досліди, збирати конструктор, самому придумувати нові моделі. У школі він вчиться добре, незалежний і гордий, вражає однокласників своєю чесністю, бореться за справедливість, опікується слабкими.

За межами школи живе своїм життям, громадської роботою не захоплюється. Добре грає в шахи, розбирає шахові задачі. Любить футбол, баскетбол. Шкодує бездомних собак і кішок, підгодовує їх.

На фото Андрій Хливнюк (лідер гурту Бумбокс)

Дорослий Андрій – мужній і чарівний, всім подобається, легко стає членом будь-якого колективу. Може перед начальством відстоювати інтереси колеги, підтримає веселу компанію, зіграє на гітарі, знає масу анекдотів. До роботи ставиться дуже сумлінно, ніколи не скаржиться. У ньому є прагнення до нового, але на ризик він не піде.

Андрій не такий простий, як декому здається. Він філософ, вміє підтримати розмову з розумною людиною, обмінятися ідеями. У Андрія є потреба до самовираження, проникливість, критичний розум. Андрій володіє літературним даром, володіє ораторським мистецтвом. Він може мати творчу професію – режисер, актор, художник, але може займатися і точними науками.

Читайте також: Чому люди займаються сексом набагато частіше, ніж тварини?

На фото – Андрій Макаревич (фронтмен гурту Машина времени)

У відносинах з жінками Андрій непостійний. Він знає собі ціну і вважає, що вони повинні домагатися його. Андрій орієнтований на сім`ю, але дружину вибирає довго, під стать собі. Його обраниця повинна бути елегантна, розумна, витримана. Андрій вимагатиме від дружини найбільше уваги, ревнуватиме, але й сам готовий проявляти максимум уваги до неї.

Здоров`я і таланти ім`я Андрій: спритний, удачливий, часом жорстикий, що не дуже делікатно у виборі методів для досягнення мети. Висока активність у поєднанні з силою дозволяє Андрію домагатися багато. Хороший організатор, визнаний лідер. Миттєво реагує на зміну ситуації і використовує її з вигодою для себе.

Читайте також: Постійні затори забезпечені: реакція рівнян на світлофор біля водника (ФОТО)

На фото – Андрій П`ятов (голкіпер Збірної України з футболу)

Мрійливий в дитинстві, Андрій, подорослішавши, стає реалістом і краще однолітків влаштовується в житті. Він імпульсивний і непередбачуваний. Народжений взимку більше тяжіє до професій, пов`язаних з мистецтвом. Народжений восени більш щасливий і розважливий, досягає успіху в галузі точних та природничих наук і в бізнесі.

Андрій завжди прагне до ідеальної любові, одружується на красивій, емоційної, зовні ефектній жінці, не надто цікавлячись її внутрішнім світом. Вимагає до себе підвищеної уваги, ревнує дружину навіть до дитини. Після одруження намагається зберегти незалежність в сексі. Секс і любов у нього пов`язані нерозривно. Якщо він народився взимку – «зимовий» Андрій ніколи не зраджує дружину і з її боку не потерпить не тільки зради, але навіть легкого флірту. Відносини з тещою складаються дуже непросто.

На фото – Андре Тан (Андрій Тищенко) – відомий український модельєр

Читайте також: Ще одне рівненське кафе «облажалося»: відвідувачу подали сире м`ясо (ФОТОФАКТ)

Зодіак – Рак. Планета – Уран. Колір імені Андрій – бузковий.
Сприятливе дерево – ялиця. Заповітна рослина – анемона.
Заступник імені Андрій – очеретяний кіт. Камінь-талісман – аметист. Ім`я Андрій 
означає мужній.

День ангела Андрія: 13 липня – Св. Благовірний князь Андрій Боголюбскнй догодив Богу благочестям, турботами про бідних і хворих, заснував Боголюбський монастир поблизу Володимира. Убитий своїми наближеними у 1174 р.

13 грудня – святого апостола Андрія Первозванного, день ангела Андрія.

На Андрія Первозванного слухають воду: тиха вода – хороша зима; галаслива – чекають морози, бурі, хуртовини. Дівчата моляться Андрію Первозванному про дарування хороших женихів.

За матеріалами supermg.com.
Фото – unian.net, varota.com.ua, sheva.name, UA-Спорт.org, joinfo.ua, lady.tsn.ua

 

, , , переглядів: 4 011

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *