Як виглядати свіжо навіть після найбурхливішої вечірки?

Збір коштів на потреби армії України
03.07.2017

Як виглядати свіжо навіть після найбурхливішої вечірки?

Навіть найвідчайдушніший спосіб життя часом допускає надмірності. Light знає, як зберегти обличчя після веселих гулянь.

Це парадоксально, але підтверджено спостереженнями сотень тисяч дівчат: чим гірше ти себе почуваєш на ранок після вечірки, тим більше компліментів отримуєш. Затримка рідини в організмі повертає овалу обличчя дитячу припухлість, шкіра стає пружною і наповненою.

Найважливіше, що ви можете зробити після вечірки – змити макіяж. Ми вважаємо, давно вже пора вмонтувати цю звичку в ДНК. Поки ж пропонуємо просто на постійній основі вписати в домашній інтер’єр великий флакон міцелярної води або очищувальних серветок.

На ранок у вас напевно з’явиться бажання зробити скраб, щоб трохи оживити колір обличчя і тонус шкіри. Робити це категорично не радимо.
Ну а якщо у вас вистачило волі вмитися перед дзеркалом, зробіть ще зусилля і нанесіть на обличчя догляд, а краще маску нічної дії. Якщо ж такої маски не виявилося, виручить будь нічний крем, нанесений щільним шаром.

На ранок у вас напевно з’явиться бажання зробити скраб, щоб трохи оживити колір обличчя і тонус шкіри. Робити це категорично не радимо. Ваша зневоднена шкіра і без того страждає. Краще зволожте шкіру за допомогою засобів на основі гіалуронової кислоти, додайте сил і сяйва за рахунок вітамінів.

До речі, вітамін С важливо використовувати в стабілізованою формі, адже саме по собі ця речовина досить крихка і швидко окислюється (хоча і посилює захисні властивості шкіри).

, , , переглядів: 801

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *