Євробачення 2019: провокація Мадонни, виступ Вєрки Сердючки і провал Лазарєва

Збір коштів на потреби армії України
19.05.2019

Євробачення 2019: провокація Мадонни, виступ Вєрки Сердючки і провал Лазарєва

В ніч на неділю, 19 травня, в Тель-Авіві завершився 64-й міжнародний конкурс пісні “Євробачення”. У ньому брала участь 41 країна. У фіналі “Євробачення-2019” за перемогу боролися 26 країн, 20 з яких визначилися за результатами півфіналів, які пройшли 14 і 16 травня. Разом з ними у фіналі брав участь Ізраїль, переможець минулорічного конкурсу, що проходив у Лісабоні, організатор цьогорічного “Євробачення”, а також країни “Великої п’ятірки”: Німеччина, Іспанія, Великобританія, Італія і Франція.

Турнірна таблиця

Фінал конкурсу проходив у комплексі EXPO “Ганею Тааруха”. Шоу відкрилося виступами декількох ізраїльських виконавців, які одержували в минулому перемоги на конкурсах “Євробачення”. Перед глядачами виступила також знаменита американська співачка Мадонна.

Мадонна

Переможець конкурсу був визначений за результатами змішаного голосування (професійне журі та телеглядачі). Перемогу на “Євробаченні-2019” здобув представник Нідерландів Дункан Лоуренс, який виконав композицію під назвою “Arcade” і набрав 492 бали. Друге місце дісталось представнику Італії Махмуду з піснею “Soldi” (465 балів). Третє місце посів росіянин Сергій Лазарєв з композицією “Scream” (369 балів). У першу п’ятірку ввійшли також Швейцарія (360 балів) і Норвегія (338 балів).

Дункан Лоуренс

Дункан Лоуренс

 

Дункан Лоуренс

Нетта Барзілай

Кончіта Вурст

Вєрка Сердючка

Сергій Лазарєв

, , , , , переглядів: 865

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *