YouTube оновлює Умови використання

Збір коштів на потреби армії України
25.05.2021

Популярний відеохостинг YouTube анаонсує оновлення Умов використання.

Для користувачів у США Умови використання було оновлено в листопаді 2020 року.

Сподіваються, що оновлення допоможуть зробити Умови чіткішими, зрозумілішими та прозорішими для наших користувачів.  Ці оновлення не повинні значним чином вплинути на Ваш доступ до сервісу YouTube і користування ним.

YouTube

Короткий опис оновлень:

  • Обмеження щодо розпізнавання облич. Умови використання YouTube і раніше забороняли збирати інформацію, за допомогою якої можна ідентифікувати особу без її дозволу. В оновлених Умовах ми чіткіше пояснили, що ці правила також розповсюджуються на розпізнавання облич.
  • Право YouTube на монетизацію. YouTube має право монетизувати будь-який контент, розміщений на платформі, а також показувати рекламу у відео з каналів, які не є учасниками Партнерської програми YouTube.
  • Виплата роялті й утримання податків. Виплата доходів для авторів, які мають на це право, вважатиметься нарахуванням роялті згідно з правилами оподаткування в США, і компанія Google утримуватиме податки із таких виплат, якщо цього вимагає закон.

Користувачам радять ретельно ознайомитися з цими оновленнями Умов використання. Для користувачів за межами США ці нові Умови почнуть діяти з 1 червня 2021 року. Продовжуючи користуватися сервісом YouTube після цієї дати, Ви приймаєте нові Умови використання. Зверніть увагу: дозволивши своїй дитині користуватися сервісом YouTube Kids, Ви також приймаєте ці нові Умови від її імені.

 

, переглядів: 1 517

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *