З чим носити речі з леопардовим принтом ,щоб бути у тренді.

Збір коштів на потреби армії України
22.08.2018

З чим носити речі з леопардовим принтом ,щоб бути у тренді.

В один голос дизайнери всього світу кричать про актуальність тваринних принтів у колекціях осінь-весна 2018-19. Ще зовсім нещодавно леопардові речі вважали несмаком і критикували за пошлість . Та цього року   «ікони» моди кинули виклик світові зробивши леопард головною перлиною показів. З чим носити леопардові речі щоб виглядати стильно ?

 Верхній одяг.
Пальто з леопардовим принтом зробить образ завершеним та яскравим. Щоб якісно підібрати леопардове пальто ,надихайтесь показами Calvin Klein та Victoria Beckham .

Взуття.
Леопардове взуття зробить стильним навіть самий сірий образ. Головну увагу потрібно фокусувати на каблуку . Оптимальна висота 5-7 см. Вечірній образ також може прикрасити леопард ,наприклад класичні туфлі-човники ,тільки тепер у модному принті .

Сумки.
Сумка – щоденний аксесуар кожної жінки. Вона підкреслює її характер та стиль. Сьогодні є великий вибір леопардових сумок різних кольорів ,тканин,форм .

З чим носити леопардові речі?
Якщо Ви не знаєте з чим комбінувати леопард – сміливо надихайтесь ідеями вуличних модниць. Якщо боїтесь кричущого вигляду  то підбирайте речі з приглушеним принтом ,або одягайте їх під максимально простий образ.

Для тих хто любить бути у центрі уваги є хороша новина, дизайнери пропонують комбінувати декілька принтів  одночасно.


Головне не забувати ,що модно – не означає дорого. Вже на початку осені масмаркет буде пропонувати свої альтернативи брендового одягу, що дасть змогу бути стильною за невеликі гроші. Передбачають ,що шукати леопардовий принт можна буде у колекціях : Zara,  Bershka , Stradivarius

переглядів: 1 597

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *