За учасницю "Міс Україна – Всесвіт" з Рівного можна проголосувати онлайн

Збір коштів на потреби армії України
09.10.2015

За учасницю "Міс Україна – Всесвіт" з Рівного можна проголосувати онлайн

26-річна модель з Рівного, випускниця Школи моделей «ARTmodels» Олеся Правник представлятиме місто Рівне у фіналі Національного конкурсу краси «Міс Україна-Всесвіт 2015».

Нині Олеся Правник мешкає у Києві, але її рідне місто – Рівне. Дівчина захоплюється вивченням світових культур і звичаїв, займається східними танцями. Також цікавиться дизайном одягу, малює ескізи для власних нарядів. У майбутньому хоче створити свій бренд з хорошим дизайном і доступними цінами, пише портал OGO.ua.

 

 

26-річна модель Олеся Правник вважає, що майбутнє – це діти. Тому каже, що якщо виграє конкурс краси, то хотіла б у кожній школі заснувати фонд психологічної підтримки для дітей, щоб на заняттях у класі можна було обговорити проблеми й індивідуально врегулювати конфлікти. Бо у вчителів і батьків нема на таке часу.

Олеся вже є володаркою титулу І Віце-королева Всеукраїнського конкурсу «Бурштинова корона України 2011». А у 2012 році дівчина представляла Рівне у фіналі Національного конкурсу «Міс Україна».

 

 

До речі, цього року конкурс «Міс Україна-Всесвіт 2015» через ситуацію у державі проводитимуть онлайн. А назвати ім`я переможниці обіцяють 18 жовтня. Саме вона представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси.

Також вже розпочалось інтернет-голосування за звання «Міс глядацьких симпатій». Підтримати рівненську красуню можна на сайті ivona.bigmir.net.

 

 

 

 

 ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ще більше інформації про зірок

Співак з Луцька виступив на російському ТБ [Відео]

Український «гопак» на грані фантастики [Відео]

Рівненські музиканти стали справжнім феноменом “Х-фактора” [Відео]

Рівненський діджей випускає власний альбом [Відео]

Про будні мобілізованого журналіста зняли фільм [Відео]

, , , переглядів: 1 543

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *