Плетіння кіс відходить на другий план. У моді — недбалі зачіски, що нагадують стиль тітоньки. Вона носить крабики, робить зачіску черепашка, різні варіації пучків, а головне в її образі — шпильки і затиски для волосся, кліпси, стрічки, інформує Ukr.Media.

Для зачіски мушля вам знадобляться шпильки і шпильки з намистинами, перлинами або іншими деталями. Вони будуть виглядати з-під волосся і додавати вашому образу елегантності. Щоб її повторити, закрутіть волосся в джгут, а з джгута сформуйте валик. Кінчики заправте всередину отриманого джгута і закріпіть зачіску шпильками.

Типовий аксесуар 90-х років — крабик — знову в моді. Все, що вам потрібно для такої зачіски — знайти стильний крабик сріблястого забарвлення, зачесати волосся назад і акуратно заколоти його.

Звичайний хвіст може стати куди більш цікавим з допомогою незвичайної гумки. Відтінки золота і металіка будуть виграшно виглядати з доглянутими локонами.

Маленький чорний бант, як і маленьке чорне плаття, ніколи не виходить з моди. А прикрасити їм зачіску — must have сезону.

Низька дулька, схожа на вузлик, поєднується з недбало витягнутими пасмами спереду. Щоб повторити таку зачіску, зав’яжіть волосся в низький хвіст, а кінчики наполовину пропустіть через гумку. У вас вийде щось схоже на вузол. Ккінчики, які стирчать обмотайте навколо гумки і зафіксуйте невидимками.

Висока недбала дулька з витягнутими пасмами — стильний варіант звичної нам класики.

Ще один спосіб виконати таку зачіску з дулькою — прикрасити її шпилькою. Подібні аксесуари можуть стати стильним доповненням образу і підкреслити його колірну палітру.