Зареєструйся і їдь навчатись в Америку

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2017

Зареєструйся і їдь навчатись в Америку

Програма Work And Travel USA — STUDY.UA надає можливість навчання в Америці.

Work and Travel це найпопулярніша сезонна програма для українських студентів в Америці. Програма культурного обміну Work and Travel дає змогу поїхати у США на літні канікули і пожити в оточенні нових людей з усього світу, отримати практику англійської мови в її натуральному середовищі та на власні очі побачити Нью-Йорк та Ніагарський водоспад, Великий Каньон та Голлівуд і ще сотні цікавих куточків США.

Щорічно учасниками програми Work and Travel USA стають тисячі студентів з України та всього світу. Програма має шалену популярність через можливість працювати та подорожувати по Америці, доречі саме подорожі є головним компонентом програми. Участь у програмі Work and Travel USA — це також досвід самостійного життя та насолода незалежністю від батьків та декану університету.

 

Програма пропонує БЕЗКОШТОВНЕ навчання на курсах у таких  містах : Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Одеса та будь-який інший куточок України! Вже восени ти зможеш розпочати вдосконалення свого розмовного рівня англійської мови до моменту співбесіди з роботодавцями на ярмарках вакансій. Курси розраховані на підготовку студентів до участі в програмі Work and Travel, тому тобі точно не буде нудно під час занять! Гарантовано, що завдяки кваліфікованим викладачам ти подолаєш страх спілкування і будеш готовий до співбесіди на всі 100%!

Повернення вартості ж/д квитків для студентів

Компанія STUDY.UA стає ближче до студентів з різноманітних куточків України. Цього сезону вони  повертають повну вартість двосторонніх квитків за два з трьох обов’язкових приїздів до Києва.Для реєстрації тобі не потрібно особисто бути присутнім у офісі, проте вже восени студенти проходять особисту співбесіду з роботодавцем, а взимку мають відвідати Консульство США в Києві, для отримання візи. Нагадуємо: для реєстрації та ознайомлення з вакансіями приїжджати до Києва не потрібно, достатньо заповнити анкету он-лайн на сайті.

, , , переглядів: 787

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *